7. ODDĚLENÍ - Karolína Pospíšilová

• 6:30 - 8:00 ranní družina
  • 8:00 - 8:54 vyučování
  • 8:45 - do oběda na hřisti hlavní budovy
  • po obědě až do 16:00 hod. budou děti na Bumbálku.

Děkujeme za pochopení                                                                                    Kolektiv ŠD

Celodružinová závěrečná akce ŠD - čtvrtek 27.6.2019 - ZDRAVÉ OPALOVÁNÍ

S sebou:

• lehké oblečení
  • pokrývku hlavy
  • možnost donést si vodní pistoli, popř. injekční stříkačky

Akce bude probíhat na Bumbálku od 14:00 - 15:30 hod.

Závěrem akce bude sladké osvěžení (hrazeno z fondu ŠD)

Kolektiv ŠD

Dne 30.5.2019 nás jako každým rokem čeká navštívení parku Podviní, kde se zúčastníme programu pro děti k jejich svátku - MDD. Odchod ze ŠD mezi 13.30h až 14h. Návrat do ŠD kolem 17h. Sběrná ŠD zajištěna v nejnutnějším případě!! - prosím příp.zájem pro nepřítomnost vaší pí. vychovatelky nahlásit vedoucí pí. vychovatelce.

Ve čtvrtek 16.5.2019 jsme navštívili Letiště Václava Havla. Moc se nám na výletě líbilo, děti byly nadšené a my dospělí také.

Tak a máme tu měsíc květen. Hned na začátku tohoto měsíce jsme po dohodě s rodiči nechali dítka pěkně zmalovat, samozřejmě namalovat. Děti obdržely na památku fotografii.

Výlet školní družiny - LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA

Ve čtvrtek 16.5.2019 se chystáme na již dlouho očekávaný výlet v rámci školní družiny. Děti budou uvolněny z výuky v 11:40 hod.

Odjezd cca v 12:00 hodin. Návrat mezi 17:15 -17:30 hodin. ke škole S sebou: batoh, pití, svačinu a hlavně dobrou náladu :)

Sběrná družina zajištěna od 14h na Bumbálku. Do 14h děti možné vyzvednout ve třídě pí. vych. Kouklíkové.

Milí rodiče,

ve čtvrtek jsme slavnostně ozdobili dětské hřiště Bumbálek.

Dne 25.4. se chystá čarodějnické opékání buřtů od 15:00 - 16:30 na školním hřišti.

Pátek 26.4. se chystáme na dopravní hřiště. Odchod od školy v 12:15 a příchod do 15:00. S sebou prosím helmy.

Sněhulák pro Afriku

Naše ŠD se rozhodla podpořit celorepublikový humanitární projekt pod záštitou MŠMT

,,Sněhulák pro Afriku".

Děti v Africe si sněhuláka nikdy nepostaví, mnozí z nich se ale nedostanou ani do školy. Na první informaci nic nezměníme s tou druhou je v našich silách něco udělat.

V JEDEN DEN - PO CELÉ ČR - DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM 7.ROČNÍK - SNĚHULÁCI 2019

Na naší škole jdeme do toho poprvé a určitě né naposledy!!!

Bližší info www.snehulaciproafriku.cz

Dobrovolný finančí příspěvek 20Kč bude použit z družinového fondu. Pokud s přispěním fin.obnosu nesouhlasíte kontaktujte svou vychovatelku.

Pár fotek ze zimního stavění a výroby sněhuláků.

Projekt Sněhulák pro Afriku

Sněhuláčci, kterými se děti zapojily do projektu.

Masopust v Únoru

V únoru se naše školní jídelna proměnila v místo plné různých masek - vojáci, policisté, princezny, ale nechyběli ani šášové aj.. Děti si procvičily své smysly a dovednosti na různých stanovištích a za jejich splnění dostávaly odměny. Bylo to odpoledné plné her, muziky a zábavy.

koncová ŠD pozor změna!!!

Vážení rodiče,
Z provozních důvodů bude od II.pololetí koncová školní družina od 16.30h odcházet na Bumbálek.

Výjimkou bude pouze den, kdy bude celodružinová akce, / jedná se o několik čtvrtků/ – v tento den se školní družina navrátí na hlavní budovu , kde bude možné děti vyzvednout do 17.30h.

Předem děkujeme za pochopení a vzájemnou spolupráci.

Vedení školy a kolektiv družiny
Dne 31.1.2019

Masopust

Vážení rodiče, milé děti únor je za dveřmi a Masopust se nám přibližuje.

Dne 14.2.2019 se uskuteční ve ŠJ tradiční družinový MASOPUST.

Malé občerstvení a pití zajištěno.

Masopust vypukne od 14h do 16.30h.

Již nyní vás tudíž nabádáme - popřemýšlet nad maskou, aby jste měli dost času se nachystat.

Rodiče tímto moc prosíme, aby akceptovali čas uvedený u této akce a nenarušovali ji brzkýžm příchodem pro dítko. /pokud potřebujete dítko vyzvednout jinak informujte předem svou vychovatelku v notýsku, nebo domluvou/

Žáci z Bumbálku se po skončení akce odeberou zpět na Bumbálek.

Vánoční tvoření

Přikládám zde fotografie z vánočního tvoření s dětmi.

Tvoření vánočních ozdob

Ve družině neleníme, ale hrajeme si a tvoříme

Takhle vypadá naše nástěnka. Máme zde několik výtvorů. Naše ruce a trička, která reprezentují, co máme rádi a dále pár podzimních obrázků.

Hrajeme různé deskové hry jako je například domino, bang a bludiště a spostu společenských her jako je zem je láva, molekuly, pantomima a mnoho dalších. Následující fotka je ze hry Co na to Češi, kterou si pro nás přichystali Adam s Alešem.

Samozřejme, také často tvoříme. Fotky z doby, kdy jsme tvořili dílo na téma co si přejeme.

Lampion na provázku

Zdravíme všechny rodiče,

prosíme Vás, abyste svému dítěti zakoupili a přinesli do družiny lampion na provázku kvůli školní akci, která se bude konat koncem listopadu (možná i dříve). Pokud nemáte lampion tak aspoň čelovku. Lampion na baterky.

Děkuje kolektiv školní družiny

Čtvrteční výlet na Rokytku (18.10.2018)

Dnes se chystáme na sportovní odpoledne v Rokytce. Děti, které se nezúčastní, zůstávají na Bubálku. Návrat v 17:00.

VII.odd.ŠD /3.A a 3.B/

Žáci si pojmenovali družinové oddělení

LIŠTIČKY