Nabídka kroužků na školní rok 2017-2018

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

BUDOU DĚTEM NABÍDNUTY V PRŮBĚHU 1. TÝDNE ŠKOLY.

Děti obdrží seznam nabízených kroužků, ze kterých si budou moci vybrat podle rozvrhu a zájmu libovolné množství kroužků.

Do kroužků pak mohou rodiče své děti přihlašovat na www.krouzky.cz, kde najdou přihlášku, nebo na telefonu: 224 250 498, 777 133 639  

Výuka kroužků začne v měsíci říjnu.

 

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2017-2018

Název kroužku Den Od Do Lektor Začínáme
Florbal 1. + 2.tř. pondělí 14:00 14:45 Hovorková Kateřina 2.10. 2017
Vaření pondělí 14:00 15:30 Horná Michaela 2.10. 2017
Angličtina 1. + 2.tř. pondělí 14:00 14:45 Vybíralová Martina 2.10. 2017
Mladý elektrikář - začáteč. od 2. tř. pondělí 14:00 14:45 Brabec Radek, DiS. 9.10. 2017
Hra na flétnu pondělí 14:00 15:00 Lektor bude upřesněn 9.10. 2017
Florbal - od 3. tř. pondělí 15:00 15:45 Hovorková Kateřina 2.10. 2017
Anglická konverzace od 3.tř. pondělí 15:00 15:45 Vybíralová Martina 2.10. 2017
IT kroužek - 1. - 5.tř. úterý 14:00 15:00 Mgr. Irena Majerová 10.10. 2017
Tvořivý kroužek úterý 14:00 15:00 Čejková Dana 3.10. 2017
Jóga úterý 14:00 14:45 Justová Sandra 3.10. 2017
Věděcké pokusy I. - začátečníci středa 14:00 14:45 Dědková Anežka 4.10. 2017
Hip Hop a Street dance středa 15:00 16:00 Dědková Anežka 4.10. 2017
Divadlo a dramatická výchova středa 15:00 16:00 Kostovská Pavlína, DiS. 4.10. 2017
Sportovní a míčové hry středa 16:00 16:45 Lektor bude upřesněn 11.10. 2017
Zálesák pátek 14:00 14:45 Vála Ondřej 6.10. 2017
Bojové sporty a sebeobrana pátek 15:00 15:45 Škarban Jan 6.10. 2017
Bojové sporty a sebeobrana pátek 16:00 16:45 Škarban Jan 6.10. 2017


 

 

 

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

BUDOU DĚTEM NABÍDNUTY V PRŮBĚHU 1. TÝDNE ŠKOLY.

Děti obdrží seznam nabízených kroužků, ze kterých si budou moci vybrat podle rozvrhu a zájmu libovolné množství kroužků.

Výuka kroužků začne v měsíci říjnu.

 

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2016-2017

Název kroužku Den Od Do Lektor Začínáme
Flétna pondělí 14:00 15:00 Calábková Markéta 3.10.2016
Florbal pondělí 14:00 14:45 Hovorková Kateřina 3.10.2016
Florbal pondělí 15:00 15:45 Hovorková Kateřina 3.10.2016
Angličtina 1. + 2. tř. pondělí 14:00 15:00 Kraus Adam 3.10.2016
Anglická konverzace pondělí 15:00 15:45 Kraus Adam 3.10.2016
Anglická konverzace pondělí 15:50 16:35 Kraus Adam 3.10.2016
IT kroužek úterý  14:00  15:00  Majerová Irena, Mgr.  4.10.2016
Jóga úterý  15:00  15:45  Pozlovská Jana,Bc.  4.10.2016 
Vaření středa  14:00  15:30  Wernerová Kateřina  5.10.2016 
Hip Hop středa  15:00  16:00  Vaneková Lenka  5.10.2016 
Aerobic středa  14:00  15:00  Vaneková Lenka   5.10.2016 
Vědecké pokusy I. začátečníci středa  14:00  14:45  Vadasová Rebeka  5.10.2016 
Vědecké pokusy II. pokročilí  středa  15:00  15:45  Vadasová Rebeka 5.10.2016 
Příprava na přijímací zkoušky - Čj  středa  07:00  07:50  Kolářová Dana,Mgr.  5.10.2016 
Sportovní a míčové hry  středa  16:00  16:45  Exnerová Lea (Sára)  5.10.2016 
Matematika-příprava na přijímací zkoušky  čtvrtek  14:00  15:00  Malůšková Alexandra,Mgr.  6.10.2016 
Boj. sporty a sebeobrana  pátek 15:00  15:45  Kučera Jakub  7.10.2016 
Boj. sporty a sebeobrana   pátek  16:00  16:45  Kučera Jakub    7.10.2016


 

 

 

KROUŽKY V ZŠ ŠPITÁLSKÁ
2. pololetí


VAŘENÍ                                                           pondělí             15:15 16:45             1280,- Kč
ANGLIČTINA 1. + 2. třída                              pondělí             14:00 14:45               730,- Kč
ANGLICKÁ KONVERZACE                           pondělí             15:00 15:45               730,- Kč
FLÉTNA                                                          pondělí             14:00 15:00               880,- Kč
BOJOVÉ SPORTY A SEBEOBRANA           pondělí             15:00 15:45               680,- Kč
POČÍTAČE A INTERNET                               úterý                 14:00 15:00               680,- Kč
DIVADLO A DRAMATICKÁ VÝCHOVA        úterý                 14:00 15:00               680,- Kč
JÓGA                                                              úterý                 15:30 16:15               680,- Kč
ŠVADLENKA                                                  úterý                 14:00 15:00             1180,- Kč
HIP- HOP                                                        středa               15:00 16:00               680,- Kč
VĚDECKÉ POKUSY- začátečníci                 středa               14:00 15:00             1180,- Kč
AEROBIC                                                       středa               14:00 15:00               680,- Kč
SPORTOVNÍ A MÍČOVÉ HRY                       středa               16:00 16:45               680,- Kč
FLORBAL                                                      pátek                 14:00 15:00               680,- Kč
FLORBAL                                                      pátek                 15:00 16:00               680,- Kč


Přihlášku a více informací naleznete na www.krouzky.cz
nebo na tel.: 777 133 639.


Přihlášené děti z 1. pololetí se přihlašovat nemusí, počítáme s nimi :o)
Na nové kamarády se těší pedagogové školského zařízení KROUŽKY!

Pozor! Již bylo spuštěno přihlašování na oblíbený letní Kroužkový tábor!

 


 

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

BUDOU DĚTEM NABÍDNUTY V PRŮBĚHU 1. TÝDNE ŠKOLY.

Děti obdrží seznam nabízených kroužků, ze kterých si budou moci vybrat podle rozvrhu a zájmu libovolné množství kroužků.

Výuka kroužků začne v měsíci říjnu.

 

Název kroužku Den Od Do Lektor Začínáme
Flétna pondělí 14:00 15:00 Kynclová Kristýna 5.10.2015
Bojové sporty a sebeobrana pondělí 15:00 15:45 Rejthar Jindřich 5.10.2015
Sportovní a míčové hry středa 16:00 16:45 Caletková Romana 7.10.2015
Vaření pondělí 15:15 16:45 Moravec Pavel 5.10.2015
Angličtina 1. + 2. třídy pondělí 14:00 14:45 Filipová Petra, Bc. 5.10.2015
Anglická konverzace pondělí 15:00 15:45 Filipová Petra, Bc. 5.10.2015
Jóga úterý 15:30 16:15 Melnyk Iryna 6.10.2015
Hip - Hop středa 15:00 16:00 Kořínková Natálie 7.10.2015
Divadlo a dramatická výchova úterý 14:00 15:00 Vladimíra Šebková,Mgr. 6.10.2015
Florbal pátek 14:00 15:00 Krpálek Jan 9.10.2015
Florbal pátek 15:00 16:00 Krpálek Jan 9.10.2015
Švadlenka úterý 14:00 15:00 Čítková Anna, Bc. 6.10.2015
Aerobic středa 14:00 15:00 Kořínková Natálie 7.10.2015
Počítače a internet úterý 14:00 15:00 Majerová Irena, Mgr. 6.10.2015
Věděcké pokusy - začátečníci středa 14:00 15:00 Vlach Vojtěch 7.10.2015

 

LETOŠNÍ ŠKOLNÍ ROK 2015 - 2016 SE I NADÁLE BUDOU POŘÁDAT PRO DĚTI

1. A 2. STUPNĚ ODPOLEDNÍ VLASTIVĚDNÉ VYCHÁZKY ZAMĚŘENÉ NA PAMÁTKY PRAHY - VŽDY PRVNÍ ČTVRTEK V MĚSÍCI

 

 Datum Téma vycházky 
 říjen - 8.10.2015 Královský letohrádek a Pražský hrad 
 listopad -5.11.2015 Hradčany a Strahovský klášter 
 prosinec-3.12.2015 Malá Strana 
 leden - 7.1.2016 Z Klárova přes Kampu na Petřín 
 únor - 4.2.2016 Přes Staroměstské náměstí k Anežskému klášteru 
 březen - 3.3.2016 Kolem Klementina a Betlémské kaple 
 duben - 7.4.2016 Pražské Židovské Město 
 květen - 5.5.2016 Václavské a Jungmannovo náměstí 
 červen - 2.6.2016 Karlovo náměstí 


 

Dokument ke stažení najdete zde.

 

 

____________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

BUDOU DĚTEM NABÍDNUTY V PRŮBĚHU 1. TÝDNE ŠKOLY.

Děti obdrží seznam nabízených kroužků, ze kterých si budou moci vybrat podle rozvrhu a zájmu libovolné množství kroužků.

Výuka kroužků začne v měsíci říjnu.

 

Název kroužku Den Od Do Lektor Začínáme  
Vědecké pokusy St 14:00 14:45 Pavla Skazíková 1.10.2014  
Flétna Po 14:00 15:00 Ing. Jan Hart 6.10.2014  
Bojové sporty a sebeobrana Po 15:00 16:00 Ing. Jan Hart 6.10.2014  
Míčové hry Po 16:00 17:00 Ing. Jan Hart 6.10.2014  

Počítače a internet 1. stupeň

Út 14:00 15:00 Mgr. Irena Majerová 7.10.2014  
Šikovné ruce (Pv, Vv) Út 14:00 15:00 Mgr. Kamila Beránková 7.10.2014  
Angličtina procvičování od 3.třídy Po 14:00 14:45 Petra Filipová 6.10.2014  
Florbal 14:00 14:45 Jan Prokeš 3.10.2014  
Florbal 15:00 15:45 Jan Prokeš 3.10.2014  
Vaření Po 14:15 15:45 Anna Šušmáková 6.10.2014  
Hip hop St 15:30 16:30 Bude upřesněno 1.10.2014  
Jóga Út 14:00 15:00 Mgr. Veronika Šťástková 7.10.2014  

 

Kroužky Angličtina pro 1. a 2. třídy, Němčina hrou, Italština, Francouzština, Příprava na přijímací zkoušky z Čj, Příprava na přijímací zkoušky z matematiky, Divadlo a dramatika, Sportovní hry a Výtvarná výchova nebudou otevřeny z důvodu malého počtu přihlášených dětí.

Kroužky se platí ve dvou splátkách v říjnu a únoru složenkou, kterou děti obdrží od lektorů na kroužku.

Lektoři si děti vyzvednou v určených časech u hlavního vchodu nebo ve školní družině a tam je odvedou zpět po skončení kroužku do školní družiny nebo rodičům.

V případě jakýchkoliv dotazů, námětů či přání kontaktujte PO - PÁ - 8:00 - 16:00

na te. čísle: 224 250 498, 776 764 434 nebo info@krouzky.cz.

Veškeré informace pro rodiče jsou uvedeny na www.krouzky.cz

 

 

 

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

 

NÁZEV KROUŽKU DEN OD DO LEKTOR ZAČÍNÁME OD
MÍČOVÉ HRY pondělí 14:00 15:00 Ing. Jan Hart 7. 10. 2013
BOJOVÉ SPORTY A SEBEOBRANA pondělí 15:00 16:00 Ing. Jan Hart 7. 10. 2013
VĚDECKÉ POKUSY pondělí 15:00 16:00 Ing. Jan Cidlina 7. 10. 2013
LITERÁRNÍ, DRAMATIKA - 2. třídy úterý 11:50 12:50 Helena Mikešová 1. 10. 2013
ANGLIČTINA HROU úterý 13:00 14:00 Mgr. Olga Faltýnová 1. 10. 2013
SPORTOVNÍ HRY úterý 14:00 15:00 Mgr. Jiří Krupička 1. 10. 2013
POČÍTAČE - 1.-5. třídy úterý 14:00 15:00 Mgr. Irena Majerová 1. 10. 2013
VÝTVARNÉ ČINNOSTI úterý 13:00 14:00 Mgr. Jana Stará 1. 10. 2013
HIP - HOP úterý 15:10 15:55 Anna Trýznová 1. 10. 2013
KONVERZACE V AJ středa 14:00 15:00 Mgr. Olga Faltýnová 2. 10. 2013

ANGLIČTINA-1. stupeň

středa 14:00 15:00 Jakub Naděje 2. 10. 2013
FLÉTNA středa 15:00 16:00 Ing. Jan Hart 2. 10. 2013
SPORTOVNÍ HRY středa 13:15 14:00 Mgr. Jiří Krupička 2. 10. 2013
PĚVECKÝ KROUŽEK středa 13:00 14:00 Helena Mikešová 2. 10. 2013
FLORBAL pátek 13:15 14:00 Daniel Dohnal 4. 10. 2013

 

 

 

 

KROUŽKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

BUDOU DĚTEM NABÍDNUTY V PRŮBĚHU  1. TÝDNE ŠKOLY.

Děti obdrží seznam nabízených kroužků, ze kterých si budou moci vybrat podle rozvrhu a zájmu libovolné množství kroužků.

Výuka kroužků začne v měsíci říjnu.

 

KROUŽKY 2012-2013 

 

NÁZEV KROUŽKU DEN OD DO LEKTOR ZAČÍNÁME OD

ANGLICKÁ KONVERZACE

4. - 5. ročníky

pondělí 13:00 14:00 Mgr. Olga Faltýnová 1.10.2012
HIP - HOP 1. - 2. třídy pondělí 14:00 14:45 Ondřej Sochůrek 1.10.2012
HIP - HOP od 3.. třídy pondělí 15:00 15:45 Ondřej Sochůrek 1.10.2012
DRAMATIKA pondělí 11:50 12:50 Helena Mikešová 1.10.2012
ANGLICKÝ JAZYK pondělí 14:00 14:45 Jakub Naděje 8.10.2012
POHYBOVÉ HRY pondělí 13:00 14:00 Mgr. Jiří Krupička 1.10.2012
MATEMATIKA DOUČOVÁNÍ - 9. ročník pondělí 12:45 13:30 Mgr. Alexandra Malůšková 1.10.2012

POČÍTAČE

1. - 5. ročníky

úterý 13:00 14:00 Mgr. Irena Majerová 2.10.2012

PĚVECKÝ SOUBOR

1. stupeň

úterý 13:00 14:00 Helena Mikešová 2.10.2012
T - BALL, PŘEHAZOVANÁ středa 13:00 14:00 Mgr. Eva Duchková 3.10.2012
FOTOGRAFOVÁNÍ středa 13:00 14:00 Bc. Marek Juračka 3.10.2012
FLORBAL 1. - 2. třídy středa 14:00 14:45 Monika Černá 10.10.2012
FLORBAL od 3. třídy středa 15:00 15:45 Monika Černá 10.10.2012
SEBEOBRANA středa 16:00 17:00 Ing. Jan Hart 3.10.2012
HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU středa 13:00 14:00 Ing. Jan Hart 3.10.2012
VAŘENÍ středa 14:00 15:30 Bc. Marek Juračka 3.10.2012

SPORTOVNÍ HRY

2. stupeň

pátek 13:45 14:45 Mgr. Eva Duchková 5.10.2012

 

Zájmová odpoledne pro třídy 4. A, B pro školní rok 2011/2012 budou probíhat od pondělí do pátku  od 13:00 do 15:00 hodin.

Část programu při vhodném počasí bude probíhat venku.

Vedoucí se budou střídat pravidelně po 14 dnech.

 

DEN A ČAS

PONDĚLÍ

13:00 -15:00

ÚTERÝ

13:00 - 15:00

STŘEDA

13:00 - 15:00

ČTVRTEK

13:00 - 15:00

PÁTEK

13:00 - 15:00

JMÉNO

VYUČUJÍCÍHO

Jaroslava Součková Helena Mikešová Mgr. Světlana Blínová Mgr. Jiří Krupička Mgr. Lenka Kargerová
STRUČNÁ NÁPLŇ ČINNOSTI Společensko - vědní (křížovky, hádanky, rébusy,...) Hudebně - výtvarný Počítačový Hudební, preventivní Sportovně - společenský
JMÉNO VYUČUJÍCÍHO Mgr. Irena Majerová Mgr. Olga Faltýnová Mgr. Hana Fixlová Simona Koupová Mgr. Zuzana Dluhá
STRUČNÁ NÁPLŇ ČINNOSTI Sportovní Sportovně - jazykový Výtvarný Vědomostní hry, výtvarný Anglický jazyk, zpívání

 

 

KROUŽKY - školní rok 2011/2012

Kroužky ve školním roce 2011-2012 začínají v prvním týdnu v měsíci říjnu.

 

Název kroužku Den Od Do Jméno vedoucího kroužku Cena Začátek kroužku
POHYBOVÉ HRY -1. stupeň pondělí 13:00 14:00 Mgr. Jiří Krupička 680 Kč Začínáme 3. 10. 2011

ANGLIČTINA

4. - 5. třídy

pondělí 13:00 14:00 Mgr. Olga Faltýnová 680 Kč Začínáme 3. 10. 2011
PĚVECKÝ KROUŽEK pondělí 13:00 14:00 Helena Mikešová 680 Kč Začínáme 3. 10. 2011

FLORBAL

1. stupeň

pondělí 15:00 16:00 Marek Střída 680 Kč Začínáme 3. 10. 2011
HIP - HOP úterý 15:00 16:00 Iveta Přikrylová 680 Kč Začínáme 4. 10. 2011
VAŘENÍ úterý 13:00 14:30 Lenka Malá 1.180 Kč Začínáme 4. 10. 2011

POČÍTAČE

1. - 5. třídy

úterý 13:00 14:00 Mgr. Irena Majerová 680 Kč Začínáme 4. 10. 2011

T - BALL

5. - 9. třídy

úterý 14:00 15:00 Mgr. Eva Duchková 680 Kč Začínáme 4. 10. 2011
MATEMATIKA PŘÍPRAVA NA SŠ - 2. stupeň středa 7:00 7:50 Mgr. Alexandra Malůšková 680 Kč Začínáme 4. 10. 2011

ANGLIČTINA

1. - 3. třídy

čtvrtek 13:00 14:00 Mgr. Pavla Zachrlová 680 Kč Začínáme 6. 10. 2011
BOJOVÉ SPORTY A SEBEOBRANA - 1. třídy čtvrtek 15:20 16:05 Dagmar Čiháková 680 Kč Začínáme 6. 10. 2011

BOJOVÉ SPORTY A SEBEOBRANA

od 2. třídy

čtvrtek 16:10 16:55 Dagmar Čiháková 680 Kč Začínáme 6. 10. 2011
ČTENÁŘSKÝ A DRAMATICKÝ KROUŽEK pátek 11:50 12:35 Helena Mikešová 680 Kč Začínáme 7. 10. 2011
FLÉTNA pátek 13:00 13:45 Zuzana Venclů 680 Kč Začínáme 7. 10. 2011