1. společný den

25.05.2020, 21:00, ZŠ


Dnes nastala ta velká událost, a to že jsme se zase všichni sešli. Tedy ne všichni, ale aspoň 3/5, což je ta větší část. A hned matematická otázka: kolik dětí ze 4.A zůstalo doma: 1/2, 5/3 nebo 2/5?


No, matematiku jsme si nechali až na zítra, dnes jsme si hlavně povídali. Nejdřív o koroňákovi kruťákovi. Kde se vzal, co si o něm myslíme, jak asi vypadá… A pak o nás: jak jsme se měli, co jsme ty skoro tři měsíce dělali, jestli byl někdo mimo Prahu. Taky jsme se podívali na některé vaše domácí práce, obrázky a úkoly  yes mail

 


A taky mě zajímalo, jestli jste doma pomáhali. K tomu je hned ten první scan, který najdete ve vašich e-mailech. A k těm mimopražským výletům, na které se už určitě všichni moc těšíme, k těm je ten druhý. Nezapomeňte, že dnes byl Sloh, a tohle je super slohové cvičení!

 


Teď si ještě nastartujte mozečky na zítřejší Matematiku = hupky na první domácí úkol. Nejsou ta mláďata roztomilá? Tak si je podle návodu správně vybarvěte!

 

Zase zítra,
my všichni školou povinní  wink
  

 
« Zpět