2 kopečky (4)

25.06.2020, 12:08, ZŠ

Dnes jsme si ve Fénixu každý dali sladkou zmrzlinku na oslavu konce letošního podivného školního roku.


 

Bylo nás celkem 19, ale to nevadí. Zítra určitě uvidíme i zbytek!

 

Zítřejší vysvědčení nebudou překvapením, protože dostaneme známky jako v pololetí (tedy pokud si na ně doneseme desky devil   Naopak překvapením bude příští září a říjen a listopad a pros..., protože tehdy se teprve ukáže, kolik jsme toho během koronavirové izolace zvládli.

 

 

Já, jako třídní učitelka ještě jednou srdečně děkuji všem rodičům, že jste měli s Vašimi ratolestmi během mnohatýdenní školní pauzy trpělivost, že jste se s nimi poctivě prokousávali všemi mými úkoly, příkazy a návody a že jste své potomky "nepřetrhli"   laugh laugh laugh

 

 

Přeji vám všem pohodové prázdniny plné sluníčka a těším se na září!

Jana Jaskmanická, tř.uč.

  

 
« Zpět