(2019/2020) Nabitý říjen I.

11.10.2019, 14:58, ZŠ

Září bylo na akce chudé. Očividně jsme si po prázninách potřebovali zvyknout opět na školu. Ale hned na začátku října jsme si všechno náležitě vynahradili   wink


Poté, co jsme v září navštívili „jenom“ prosecké dopravní hřiště, byl hned začátek října plný různých prima akcí. V pátek 4. 10. jsme vyrazili na bájný Vyšehrad. Už v metru jsme do dvojic dostali pracovní listy, které jsme pak cestou doplňovali informacemi, získanými na jednotlivých stanovištích. Nakonec nejlepší bylo asi sbírání kaštanů ve vyšehradském parku. A nejhorší? Neobvyklé chladno, co nás trápilo celou cestu. Ještěže někteří z nás měli rukavice!

 

Doufáme, že všechno, co jsme se dověděli, nezapomeneme a použijeme v hodinách vlastivědy cca za měsíc.


Chladno trvalo, ale my jsme i přesto hned následující pondělí 7. 10. měli (poslední letošní) výuku na dopravním hřišti Prosek. Pan správce byl neoblomný, a tak jsme jezdili, ruce nám přimrzaly k řídítkům a nosy nám červenaly od zimy. Představte si, byly jenom 3 stupně nad nulou!!!

 

Naštěstí to nikdo neodstonal, a tak se už teď těšíme na další jízdy na jaře.


9. 10. nás čekala návštěva pobočky ČS Vysočany, se kterou plníme projekt ABECEDA PENĚZ. Ale o tom si přečtěte v našem dalším příspěvku.
 

 
« Zpět