2.A, 2.B

17.04.2018, 12:57, ZŠ

Škola v přírodě 2.A + 2.B (23.4. – 27.4.2018)


Odjezd:   23.4. 2018 – sraz u školy v 8:30 hod.
přistavení autobusu:  v 8:45 hod.
Návrat:   27.4. 2018 mezi 12:00 – 12:30 hod. ke škole

Adresa rekreačního střediska: RS Star Line, Šlovice 145, Hřebečníky 270 41

Pedagogický doprovod: Mgr. Světlana Blínová, Mgr. Hana Fixlová


U odjezdu je nutno odevzdat:
• potvrzení o bezinfekčnosti (datum: den odjezdu)
• podepsaný sáček s léky a seznamem, informacemi o dávkování a podpis zákonného zástupceSeznam povinných a doporučených věcí

Každé dítě musí mít povinně: boty na běhání (na míčové hry), nepromokavou obuv (holinky, outdoorová obuv), pantofle nebo sandály (na přezutí do klubovny či na pokoj), nepromokavou bundu s kapucí (nebo pláštěnku), pokrývku hlavy (ochrana před sluncem), 2x oblečení vhodné na sport a hry v lese, a to na teplé i chladné počasí (kraťasy, trička, tepláky, svetr), oděv na spaní, láhev na pití (od 0.5 l do 1 litru), funkční baterku. Nebude-li dítě něčím z výše uvedeného vybaveno, může se stát, že se proto nezúčastní některého z programů.

Doporučené věci:   kalhoty, triko s dlouhým rukávem nebo mikina, několik triček s krátkým rukávem, dostatek spodního prádla a ponožek, dostatek kapesníků, 2x teplé ponožky, ručník, toaletní potřeby (zejména mýdlo, kartáček na zuby, pasta na zuby), sluneční brýle, repelent nebo jiný přípravek proti klíšťatům, psací potřeby, plátěný pytel na špinavé prádlo, batůžek na výlety. Dále je možné si s sebou vzít hračku, knížku, hudební nástroj nebo společenskou hru.
Věci dětem sbalte do kufru (lze umístit do úložného prostoru postele nebo pod postel). Mladší děti je třeba důkladně seznámit s obsahem zavazadla; seznam věcí je dobré jim vylepit na vnitřní stranu víka kufru. Provozovatel neručí za cennosti, které si dítě s sebou na školu v přírodě přiveze. Mobilní telefony nedoporučujeme z důvodu možných krádeží, nejsou vhodné ani z psychologického hlediska.


Kapesné:  dle vlastního uvážení, v podepsané peněžence

Podrobnější informace o rekreačním středisku naleznete na www.zeleneudoli.com, o cestovní kanceláři Star Line, s.r.o. i o škole v přírodě na www.starline.cz.

 

 

 


 
« Zpět