Abychom to zvládli

20.05.2020, 07:55, ZŠ

Milé děti a milí rodiče!

Datum znovuotevření školy se blíží.

Vzhledem k mimořádnosti současné situace je nastaveno množství pravidel, která se postupně dozvíme, která budeme muset dodržovat a na která si budeme muset zvyknout.

1) Všech 15 dětí, které dodaly Čestné prohlášení do 15.5.2020, se v pondělí shromáždí přesně v 7:40 hodin před školou, odkud půjdeme bočním vchodem do šatny.

2) Na oběd (který si prosím přihlaste ještě dnes) odcházíme v 11:30 hodin.

3) Pro přítomné děti budou k dispozici školní svačiny.

Do té doby však máte ještě mnoho domácí práce:

Český jazyk = nové Sciotesty.

Matematika: Zkuste si dnes na kalkulačce nebo chytrém telefonu spočítat str. 55/ 6,7 (popř.str. 56/ 8)  enlightened

Přírodověda: zamyslete se, jaké další vodní nádrže a toky existují, vypište si jejich seznam a popřemýšlejte, jací živočichové či rostliny tam žijí. Moc mě potěší, když k dnešnímu zadání při zítřejší Výtvarce vyrobíte ilustraci na čtvrtku velikosti aspoň A4 (velký sešit).

Čtení: Pozor, pozor, plíživě se blíží konec května = další knížka do Čtenářského deníku wink

Všechno rychle udělejte, a hlavně, choďte tyto dny brzy spát, ať v pondělí nezaspíte!

Vaše tř.uč.J.J.

P.S.

Další skupina pro děti z naší třídy v pondělí nastupuje do šatny v 8:10 hodin. Zařazené děti obdrží podrobnosti e-mailem.

J.J.