ADAPTAČNÍ ŠKOLA V PŘÍRODĚ

01.10.2019, 14:23, ZŠ

Tak jsme konečně vyrazili.


V pondělí jsme nešli do školy, ale sešli jsme se před hlavním vchodem i s kufry. Nalodění do dvou autobusů bylo docela náročné. Poté jsme nabrali kurz Krkonoše. Nejvíce jsme se těšili na svačinovou přestávku. Letem lesem, bouří a plískanicí, jsme dorazili na místo určení. A byl tady zase - hlad.smiley

Po ubytování a vybalení jsme vyrazili na průzkum okolí. Ať jsme šli, kam jsme šli, všude byl les. Pro mnohé z nás byl les velkým překvapením, co vše se v něm ukrývá. Využili jsme ho nejen k objevování nových věcí, ale i k relaxaci a pocitu radosti ze stavění domečků pro lesní zvířátka.

Z lesa nás vyhnal náš známý kamarád - hlad. Po večeři nám paní učitelky vysvětlili, co všechno můžeme a nesmíme. Do postýlek jsme s radostí "skočili".

 
« Zpět