Akce třídy 4. B

25.06.2014, 19:41, ZŠ

Cirkus Humberto, Planeta země, Jeden svět, Husiti, Zoo Praha, Mikroklima park Prosek, Den dětí v Podviní


Cirkus Humberto - 17.10.
Byli jsme v cirkuse, kam jsme se všichni těšili. Nakoupili jsme si popcorn a cukrovou vatu a sedli jsme si, abychom dobře viděli. Nejdřív přišel klaun a začal dělat legraci. Potom přišli pejsci a začali dělat psí kusy. Pak se objevili v manéži lvi, sloni a poníci. Nakonec nás přišel znovu navštívit klaun. Cirkus byl skvělý.
Lenka Pavlíková
Planeta země - 14.1.
Přišli jsme do tělocvičny a byla tam velká nafukovací koule. Vešli jsme dovnitř a pán nám začal promítat, jak vznikla Země. Nejdřív byli dinosauři, pak pravěcí lidé a nakonec my. Když skončila hodina, všichni jsme poděkovali a odešli do třídy.
Pavel Krob
Jeden svět - 3.3.
Viděli jsme tři krátké filmy o dětech, které žijí v cizích zemích, v podmínkách které se s našimi nedají srovnat. Nejsmutnější příběh byl o chlapci, který žije v Íránu a sní o tom, že jednou bude chodit do školy jako ostatní děti. Druhý příběh byl o holčičce, které je líto bezdomovců. Třetí příběh je o klukovi, který má hluché rodiče.
Tereza Bělehrádková
Husiti Cinema City - 21.3.
Před představením jsme si koupili popcorn a usedli do měkkých sedaček. Nejdříve byl sál prázdný, ale pak přišly jiné školy a tím skončila naše radost, že tu budeme sami. Najednou se setmělo a začal vtipný film. Všichni se velice nasmáli. Po představení přišla natáčet i Česká televize. Kristýna Ledvinová
Zoo Praha - 25.4.
Jeli jsme s naší třídou 4. B do zoo v Praze. Nejdříve jsme šli do výběhu lemurů, kde nás hodně překvapili pobíhající lemuři všude kolem. Moc se nám líbili tučňáci, kteří zrovna byli venku. Taky nás udivila jedna věc… Ve výběhu s tučňáky byla divoká kachna. Pokračovali jsme k pavilónu plazů. Na cestě si vykračoval páv s roztaženým peřím. Všichni jsme si také vykračovali a viděli jsme další zajímavá zvířata. Vrátili jsme se v pořádku a lev byl bez večeře… 
Nika Tallová
Mikroklima park Prosek – 15.5.
Co jsme zažili:
Většině mých kamarádům se líbila simulace otočení a simulace nárazu. Pak se nám líbil jeden stánek, kde dávali pití zdarma. Byl tam i pán s paní a měli spoustu dravců, kteří nám poletovali nad hlavami. Skvělé byly i policistky, které tam jezdily na koních a skákaly přes ohnivé překážky. Byl to super den! Akorát trochu pršelo. 
Lenka Pavlíková
Den dětí v Podviní – 30.5.
Přivítala nás paní, popřála nám hodně štěstí a podala nám papír. Byl na něm seznam úkolů, které nás čekají. Sesbírat klubíčka, poztrácenou starou babičkou bylo lehké. Slepili jsme srdíčka na perníkovou chaloupku, rozeznávali ryby, házeli míčky a sbírali jsme stejně barevné kamínky. Jako odměnu jsme dostali bonbón a časopis. Dětský den dopadl úspěšně, čarodějnice nikoho nezačarovala.
Amálie Pohanková
 

 
« Zpět