Budoucí 1. ročníky - 2020-2021

04.06.2020, 13:13, ZŠ

Pro rodiče a žáky budoucích 1. ročníků – školní rok 2020-2021

Vážení rodiče, budoucí prvňáčci,

ve čtvrtek 11. 6. 2020 proběhne v odpoledních hodinách od 13:00 do 15:00 hodin představení budovy Bumbálek a okolní herní zahrady přiléhající ke škole.

Seznámíte se s pedagogy 1. stupně, prostředím budovy a jejího okolí, dostanete základní informace pro zahájení nového školního roku od 1. září 2020 pro Vaše děti.

Současně zde bude i vedoucí paní vychovatelka, od které si vyzvednete závaznou přihlášku svého dítěte do školní družiny.

Obdržíte desky, kde budou informace týkající se rozvoje vašeho dítěte a další informativní materiály.

Prohlídky budou probíhat v menších skupinkách, aby se dodržela hygienická opatření.

Prosíme, aby dospělí měli roušku, u dětí je to na Vaší volbě.

Těšíme se na setkání s našimi budoucími žáčky a jejich rodiči

PaedDr. Alena Nídlová

Informace pro rodiče žáků 1.ročníků
ve školním roce 2020/2021

Rozdělení tříd – definitivní rozdělení dětí proběhne během prázdnin. Mohou být přesunuti pouze 2 kamarádi, nikoliv celé skupiny.

Organizace 1. školního dne – v 8.00 hod. sraz před Bumbálkem.

Slavnostní přivítání proběhne ve vestibulu a následně v jednotlivých třídách.

8.45 hod. – ukončení, všechny děti převezme školní družina nebo mohou s doprovodem odejít.

9.00– schůzka pro rodiče v jednotlivých třídách

• provozní doba 6.30 – 17.30 hod.
• platba – 500,- Kč za měsíc (pokud dítě dochází do ŠD pouze některé dny, bude platba krácena

vedoucí Marie Kovaříková
• oběd pro děti – 1. stupeň – 30,- Kč

Kroužky – zajišťuje agentura Kroužky.cz , nabídka bude během září, zahájení v říjnu