Červen 2019

02.07.2019, 11:56, ZŠ

ČERVEN 2019

 

I. a II. stupeň

 

3. 6.               Schůzka SRPŠ

3. 6.               Třídní schůzky

6. 6.               Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Václavské a Jungmannovo náměstí

20. 6.             Třídní schůzky rodičů budoucích 1.tříd

21. 6.             Sběr papíru a víček

24. 6.             Cvičná evakuace

25. 6.             Sportovní setkání dětí a rodičů školy

28. 6.             Slavnostní ukončení školního roku

 

I. stupeň

 

6. 6.               Mikroklima - Prosek, Praha 9 - mimo 3.B, 4.A

Třída Datum Akce Místo
I.A, B, C 3.6. Depistážní diktát učebny
  13.6. Noční spaní na Bumbálku  
II.B 13.6. Noční spaní na Bumbálku  
  20.6. Výlet - Mirakulum Milovice
III.A 12.6. Divadelní představení - Kubula a Kuba Kubikula Gong
  27.6. Dopravní hřiště DH Prosek
III.B 3.-7.6. Škola v přírodě  
  11.6. Nebezpečná (ko)média Gong
  12.6. Třídní schůzky - náhradní termín  
  24.6. Dopravní hřiště DH Prosek
  27.6. Filmové představení - Aladin CČM
IV.A,B 27.6. Filmové představení - Aladin CČM
IV.A 3.-7.6. Škola v přírodě  
  10.6. Třídní schůzky - náhradní termín  
  11.6. Nebezpečná (ko)média Gong
  19.6. Výlet - Kutná Hora  
  21.6. Dopravní hřiště DH Prosek
IV.B 20.6. Entomologická vycházka  okolí školy
  26.6. Dopravní hřiště DH Prosek
V.A,B,C 26.6. Noční spaní ve škole  
  27.6. Filmové představení - Mia a bílý lev CČM
  28.6. Rozloučení se školou - zpívání před školou  
V.A 4.6. Výtvarná dílna Radnice Prahy 9
  17.6. Výlet - Mirakulum  Milovice
  26.6. Útulek Troja Praha 8
V.B 13.6. Výtvarná dílna Radnice Prahy 9
  26.6. Besídka pro rodiče učebna

II. stupeň

 

5. 6.               Pohár - Velká Devítka - fotbalový turnaj - 4.místo

6. 6.               SPř - Hostivař - přírodovědná exkurze

6. 6.               KoAj - Hostivař - přírodovědná exkurze

6. 6.               SZe - Památník na Vítkově

10. 6.             Planeta Země 3 000 - Kolumbie - kino Světozor

13. 6.             EsVv - Podvinný mlýn - kresba v plenéru

17.-21. 6.       Letní škola v přírodě - vybraní žáci

Třída Datum Akce Místo
VI.A,B 14.6. Karlštejn - Včelí hrátky - vzdělávací program Karlštejn
  27.6. Filmové představení - Muži v černém 3 CČM
VII.A,B 26.6. Piknik Podvinný mlýn
  27.6. Filmové představení - Muži v černém 3 CČM
VII.A 5.6. Muzeum čokolády  
VII.B 20.6. Národní technické muzeum Letná
VIII.A,B 25.6. Kostel sv. Václava Na Zderazi - exkurze + varhan. skladby  
  26.6. Vycházka Vysočany, Libeň
  27.6. Vycházka Černý Most a Hloubětín
IX.A,B 27.6. Slavnostní oběd školní jídelna
  28.6. Poslední zvonění - rozloučení se školou  
IX.A 12.-14.6. Výlet - Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Cheb  
  19.6. Františkánský klášter Praha 2
  21.6. Výlet - Lidice  
  26.6. Pedagogické centrum - Školákům v Africe Praha 2
IX.B 13.-14.6. Výlet - Malá Skála  

 

 
« Zpět