DOPRAVNÍ VÝCHOVA

25.09.2013, 09:28, ZŠ

V pátek 20. 9. 2013 se naše třída V. B vydala na dopravní hřiště na Proseku.


Tam proběhla praktická výuka dopravní výchovy. Na začátku výuky jsme si zopakovali některé důležité věci, abychom se bez problémů mohli pustit do jízdy na kole. Ze začátku se nám jízda moc nedařila. Některým z nás dělaly problémy dopravní značky, jiným křižovatky a někdo měl dokonce problém udržet se na jízdním kole. Když jsme se pomalu rozjezdili, začala většina z nás být úspěšná. Po přestávce jsme absolvovali jízdu na žetony. Do jízdy jsme vstoupili s deseti žetony. Při jakémkoliv dopravním přestupku nám byly žetony odebírány. Na závěr naší jízdy přišlo vyhodnocení. Z 25 účastníků zůstalo 5 z nás deset žetonů. Moc velký úspěch to tedy nebyl. Proto  si naše třída dala za úkol, že se do příští praktické výuky dopravní výchovy zlepší.
Žáci V.B
 

 
« Zpět