Finišujeme (2) !!!

22.05.2020, 07:47, ZŠ

Milí rodiče!
Moc Vám děkuji za dokonalou spolupráci během uzavírky naší školy a věřím, že stejně skvělých bude i těch pár týdnů, co nás ještě čekají yes
 


Také děkuji 17 dětem, které mi poslaly nebo se pokusily poslat své domácí práce. Věřím, že i všichni ostatní se chtějí pochlubit. Tak třeba v pondělí odpoledne!

 

 

A dneska: Geometrie – dohledejte si své pomůcky, ořezejte tužky, seřiďte kružítka. Pak si vezměte metr (krejčovský, skládací, z IKEy ...) a změřte si, kolik je vzdálenost 2 metry. Kolik to bude kroků, kolik např. měří vaše rozpažené paže atd.  enlightened

 

 

Český jazyk: Stejná tabulka jako včera, jiný obsah  wink  Najděte, pro změnu, mezi vyjmenovanými slovy slovesa. Júúúú!

minulý čas přítomný čas budoucí čas
byl jsem přežvykuje uslyší
opylovala usychají bude se blýskat
     
     
     

 

 

Vlastivěda modrá: Minulý týden jsem vás nasměrovala na ČT videa o krajích. Dnes si je porovnejte s učebnicí str. 46 až 51. Prohlédněte si obrázky, porovnejte si informaci, která se vám minule líbila. Našli jste ji v knize? Nebo by tam měla být doplněna?

 


TV a Pracovní činnosti = oba předměty si spojte. Budete totiž běhat po bytě a připravovat si hromádku do školy: 2 - 3 roušky a igelitový sáček na uložení, žákovskou knížku, penál a psací potřeby, přezůvky, čip a vše z učiva, co nám ještě chcete ukázat. A svačinku! Tu ale až jako poslední cool

 

Užijte si víkend, možná samým těšením nebudete moct ani dospat!

Tř.uč.J.J.

 

P.S.
Připomínám: Naše třída v pondělí nastupuje do školy přesně v 7:40 hodin, sraz před budovou (v rozestupech 1,5-2 m). Přijdu si tam pro vás. Proběhne měření teploty a dezinfekce u stojanu.


Vy, kteří nastoupíte 25.5.2020, budete chodit do školy povinně až do 30.6.2020, což bude bezva! Ostatní budou i nadále přilepeni na webové stránky školy, kam jim budeme posílat info o tom, co jsme ten konkrérní den udělali.

J.J.

 
« Zpět