FLORBALOVÝ TURNAJ – ORION CUP

01.06.2012, 15:16, ZŠ

Na začátku měsíce prosince jsme se zúčastnili turnaje ve florbale, který pořádal dům dětí a mládeže Prahy 9 s názvem Orion cup. Turnaj se konal v krásné a prostorné hale v Čakovicích. Naši chlapci tak měli možnost zahrát si tuto hru v plném počtu hráčů a i s mantinely. Bohužel šlo poznat, že nejsou zvyklí hrát na tak velkém hřišti.


V mladších žácích jsme začali hrát až v posledním zápase, kdy jsme dlouho vedli a až v poslední sekundě dostali vyrovnávací gól. Tato remiza už nezměnila skutečnost, že jsme nepostoupili ze skupiny. Celý turnajový den byl poznamenaný nešťastným zraněním Patrika Jeníčka, který si z turnaje odnesl naštípnutý nos. Nejlepším hráčem byl Tomáš Prokopovič, který zaujal i rozhodčího, který trénuje mládež.
Druhý den soutěž pokračovala v kategorii starších žáků. Hráči jeli hrát s nadějí na postup. Bohužel dvě remízy a prohra na postup do finálových zápasů nestačily. Žáci obou kategorií dostali od sponzora alespoň sladké ceny útěchy.
 

 
« Zpět