INFORMACE O VÝUCE OD 25. 5.2020

21.05.2020, 09:45, ZŠ

DŮLEŽITÉ, POVINNĚ PROSTUDUJTEsmiley

Informace pro rodiče dětí, které nastoupí 25. 5. 2020 do školy

1) Příchod do školy - do 7, 50 hod. - nesmíme se potkat s další skupinou, takže,
    přijde - li někdo později, bohužel se do školy nedostane. Raději chodit dříve.
    Pokud víte, že přijdete později, napište mi to, já nahlásím v recepci a je to
v pořádku.

2) Na obědy chodí celá skupina cca od 11, 50 - 12, 15 hod.

3) Obědy lze od středy 20. 5. přihlásit - musí tam být fajfka a potvrdit.
Je tam celý červen, takže můžete objednat až do konce roku.
I přes to, že tam nebude uvedené jídlo.

4) Budeme 1 skupina naší třídy.

5) V družině budou mít děti svoji paní vychovatelku Soňu. Děti lze vyzvednout ze ŠD ve 13. 00h. nebo v 15. 00h.

6) Fond ŠD se převádí na příští rok.

7)Děti si budou s sebou do školy nosit 2 - 3 roušky a igelitový sáček na uložení. Dezinfekce je zajištěna školou. První den proběhne třídnická hodina, sdělení plánu na další období, určení potřebných pomůcek, které si děti budou nosit na další dny

Na pondělí si děti přinesou žákovskou knížku, psací potřeby, přezůvky, svačinu,čip a věci, které vypracovávaly doma - domácí přípravu a vše, čím se chtějí pochlubit.

Pro ty, kteří nastoupí 25.5.2020 se stává školní docházka povinnou a nepřítomnost musí být omluvena obvyklým způsobem.

O organizaci závěru školního roku a vydání vysvědčení budete včas informováni.

Informace ze školní družiny:
v mailu Vám přijde ode mne několik dokumentů pro školní družinu

1) ODHLÁŠKA – budou se vracet peníze za školní družinu (kdo nastoupí, dostane adekvátní část za 2, 5 měsíce, ostatní za 3, 5 měsíce) – bez poslání odhlášky není možno peníze vyplatit

2) PŘIHLÁŠKA DO ŠKOLNÍ DRUŽINY – na školní rok 2020/2021
Vyplní všichni, kteří budou chtít, aby děti od září 2020 chodily do školní družiny – NUTNÉ POSLAT DO 10. 6. 2020.

3) Tabulka odchodů (pouze pro děti, které přijdou od 25. 5. do školy) –
- prosíme nalepit do družinových sešitků 1 tabulku a doplnit údaje na týden
25. – 29. 5. 2020 (ostatní si schovejte na další týdny).
Změny budete psát přímo do notýsku pí vychovatelce.

POZOR !
Odhlášku a Přihlášku je nutné poslat vyplněné na mail:
adamova@zs-spitalska.cz nebo vhoďte do schránky u hlavního vchodu u školy na adresu k rukám S. Adamové – do 10. 6. 2020.