Inventura fy HAPPY STROM

05.12.2019, 20:11, ZŠ

DĚKUJEME VŠEM, kdo nám pomáhali! Projekt ABECEDA PENĚZ České spořitelny je úspěšně za námi! 


 

Včera jsme udělali poslední krok v projektu ABECEDA PENĚZ - vánočně jsme zabalili všechny naše výrobky a přesunuli se na nejbližší pobočku ČS. Tam už pro nás byly připravené stánky - bohužel proti domluvě dva venku a jen jeden uvnitř. Nazdobili jsme je, na pulty vyložili své produkty a ceníky a netrpělivě čekali na 15. hodinu a první zákazníky.

 

Světe, div se! Jako první dorazily naše maminky a tatínkové. A pak tetičky a další rodinné dobré duše. Zboží mizelo, kasičky se plnily a zmrzlé sluníčko pomalu zacházelo. Naštěstí byla hned za dveřmi připravena várnice s teplým čajem. A vánoční cukroví se sem tam dalo taky nepozorovaně uzobnout devil devil

 

Před pátou jsme všechno, co z firmy HAPPY STROM zbylo, sbalili, místní paní pokladní pod naším dohledem spočítala výdělek a šlo se domů. Uff! Až do jarního tvoření nechceme korálky a drátky ani vidět wink

 
« Zpět