JARMARK ŘEMESEL

17.12.2010, 10:56, ZŠ

JARMARK  ŘEMESEL

 

10. prosince 2010 se deváťáci naší školy ZŠ Špitálská byli podívat na dopolední program JARMARK  ŘEMESEL. Toto informační setkání se uskutečnilo na Střední škole - COPTH Poděbradská na Harfě.

Kladně hodnotíme, že akce byla pojata ve formě soutěže a žáci tak prošli skoro všemi stanovišti jednotlivých škol a učilišť. Získali potřebné informace i materiály, kterých bylo dostatek. Prověřili si nejen teoretické ale i praktické znalosti. Vyřezávali ze dřeva, sestavovali nábytek, obvody, ověřovali si trpělivost a logické myšlení při skládání různých obrazců, ryli do kovových ploch. Také mohli získat informace z digitální fotografie. Prezentace kadeřníků a kadeřnic ve formě programu SLUNCE, VÍTR A OHEŇ se nám všem líbila.

Na závěr byli úspěšní žáci odměněni hodnotnými cenami a diplomem ŠIKULOVÉ. 


 
« Zpět