Květen 2017

09.06.2017, 20:39, ZŠ

KVĚTEN 2017

 

I. a II. stupeň

 

16. 5.                    Fotografování tříd a skupinek

17. 5.                    Klub pro rodiče žáků Základní školy Špitálská

17. 5.                    Odpol. vlastivědná vycházka - Václavské a Jungmannovo náměstí

21. 5. - 25. 5.        Jazykový poznávací pobyt - jižní Anglie a Londýn

 

I. stupeň

 

17. 5.                    Pythagoriáda - obvodní kolo - 5.A

25. 5.                    Mikroklima - Park přátelství - Prosek

Třída Datum Akce Místo
I.A,B 18.5. Divadelní představení - Kubula a Kuba Kubikula Gong
  19.5. Depistážní diktát (Dr. Trpáková - PPP) učebny
  29.5.-2.6. Škola v přírodě - Hotel Semerink, Janov nad Nisou  
I.B 23.5. Učení naruby  
II.A,B 9.-12.5. Škola v přírodě - Nové Hutě, Šumava  
  18.5. Divadelní představení - Kubula a Kuba Kubikula Gong
II.A 25.5. Literární nocování  
III.A,B,C 24.5. Noční spaní s pohádkou a překvapením  
III.C 19.5. Sociometrický dotazník - Klima třídy PC učebna
IV.A,B 4.5. Dopravní hřiště - praktická část DH Prosek, P 9
  18.5. Přírodovědná exkurze - Fascinace rostlinami -PřF UK Botanická zahrada
  30.5. Přírodovědný Špitálek - školní soutěž  
  31.5. Den dětí - soutěže, opékání, koupání Dolní Počernice
IV.A 19.5. Klima třídy - sociometrický dotazník PC učebna
V.A,B 3.5.  Turnaj ve vybíjené  ZŠ Kotlářka 
  5.5.  Dopravní hřiště - praktická část   DH Prosek, P 9 
  30.5.  Přírodovědný Špitálek - školní soutěž   
V.A  30.5.  Freestyle Kolbenka - trampolínový park Praha 9 
V.B  22.-26.5.  Škola v přírodě - Herlíkovice, hotel Eden  

II. stupeň

 

3.- 4. 5.               Projektové dny - Poznáváme česká města

9. 5.                    Atletická soutěž - Pohár rozhlasu - mladší žáci, starší žákyně

10. 5.                  SPř - Toulcův dvůr

11. 5.                  Atletická soutěž - Pohár rozhlasu - mladší žákyně, starší žáci

11. 5.                  SZe - Bílá Hora, letohrádek Hvězda

17. 5.                  SChe - Technické muzeum

25. 5.                  Biologická olympiáda - krajské kolo - B. Fidra - 1. místo

31. 5.                  SZe - Lidice

Třída Datum Akce Místo
VI.A,B 16.5. Polytechnická výchova Jarov
VI.A 25.5. Mikroklima - Park přátelství Prosek, P 9
  31.5. Tvůrčí dílna - Dobrodružství umění 20. století Galerie Villa Pellé
VI.B 10.5. Krizová intervence  
  18.5. Mimořádná třídní schůzka  
VII.A,B 18.5. Botanická zahrada - Den fascinace rostlinami PřF UK
  31.5. Zkoušky YLE MOVERS - vybraní žáci  
VII.B 25.5. Mikroklima - Park přátelství Prosek, P 9
VIII.A,B 11.5. Poslanecká sněmovna  
  23.5. Škola naruby - S - Inf  
VIII.A 19.5. Testování - Klima třídy PC učebna
IX.A,B 9.5. Návštěva věznice Všehrdy
  10.5. Beseda k exkurzi - věznice pro mladistvé  
  26.5. Testování ČŠI - Aj  
IX.A 18.5. Testování ČŠI - M, Z, Aj  
IX.B 18.5. Židovské muzeum  
  23.5. Testování ČŠI - M, Z, Aj  
  24.5. Výlet - Terezín  
 
« Zpět