Květen 2019

19.06.2019, 20:04, ZŠ

KVĚTEN 2019

 

I. a II. stupeň

 

1. a 8. 5.               Státní svátky

6. a 7. 5.               Ředitelské volno

9. 5.                      Odpol. vlastivěd. poznávací vycházka - Václavské a Jungmannovo nám.

20. 5.                    Žákovská samospráva

22. 5.                    Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská

27. 5.                    Fotografování tříd

 

I. stupeň

 

14. 5.                    Sportovní hry Prahy 9

15. 5.                    Vybíjená - sportovní soutěž

Třída Datum Akce Místo
I.A, B, C 13.-17.5. Škola v přírodě Šlovice
  30.5. Den dětí - opékání vuřtů Hloubětínský rybník
II.A, B 13.-17.5. Škola v přírodě Šlovice
II.A 24.5. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
  31.5. Filmové představení - V oblacích kino Anděl
II.B 30.5. Den dětí - opékání vuřtů Hloubětínský rybník
III.A 29.5. Výlet - Prachovské skály, Trosky  
  31.5. Filmové představení - Tajemství Čtyřlístku Cinema City P 5
III.B 31.5. Filmové představení - Tajemství Čtyřlístku Cinema City P 5
IV.A 24.5. Zemědělské muzeum - Rybářství  
IV.B 15.5. Zemědělské muzeum - Rybářství  
  29.5. Výlet - Prachovské skály, Trosky  
  31.5. Filmové představení - Tajemství Čtyřlístku Cinema City P 5
V.A, B, C 18.5-24.5. Škola v přírodě Zámostí - Blata
V.C 30.5. Výtvarná dílna Radnice Prahy 9

II.stupeň

 

2.a 3. 5.               Projektové dny - Poznáváme česká města

15. 5.                   Sportovní hry Prahy 9

21. 5.                   Dopravní soutěž Prahy 9 - 2.místo

23. 5.                   KAj - Animace - výstava Pixar - Holešovice

23. 5.                   EsVv - Animace - výstava Pixar - Holešovice

23. 5.                   SZe - Libeňský zámeček - Praha 8

28. 5.                   Pythagoriada - vybraní žáci

Třída Datum Akce Místo
VI.A,B 2.5. Projektový den Poděbrady
  3.5. Zpracování projektu - Poděbrady  
  14.5. Polytechnická výchova Jarov, P 9
  31.5. Mirakulum Milovice
VI.A 24.5. Útulek Troja, P 8
  30.5. Filmové představení - Shazam CČM
VII.A,B 2.5. Projektový den Plzeň
  3.5. Zpracování projektu - Plzeň  
  16.5. Čas proměn - přednáška - dívky učebny
VII.A 30.5. Filmové představení - Shazam CČM
VIII.A,B 2.5. Projektový den Strž, Dobříš
  3.5. Zpracování projektu - Strž, Dobříš CČM
  30.5. Filmové představení - Shazam  
VIII.A 29.5. Výlet - Prachovské skály, Trosky - vybraní žáci  
IX.A,B 2.5. Projektový den Ostrava
  3.5. Zpracování projektu - Ostrava  
IX.A 28.5. Návštěva Nemocnice u Apolináře  
  31.5. Den dětí - filmové představení - Pokémoni CČM
IX.B 21.5. Zdravotnická soutěž - vybraní žáci - 2.místo DH Prosek, P 9
  30.5. Filmové představení - Řbitov zvířátek CČM
 
« Zpět