Listopad 2016

05.12.2016, 20:13, ZŠ

LISTOPAD 2016

 

I. a II. stupeň

 

9.11., 30.11.          Klub pro rodiče žáků ZŠ Špitálská

11.11.                    Bovýsek - Ovoce do škol

14.11.                    Pedagogická rada

14.11.                    Schůzka SRPPŠ

14.11.                    Třídní schůzky 1. stupně a konzultace 2. stupně

16:11.                    Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - náměstí Republiky

18.11.                    Ředitelské volno

22.11.                    Prezentace projektu Les ve škole

 

I. stupeň

 

22.11.                     Vánoční fotografování

Třída Datum Akce Místo
II.A,B 22.11. Divadelní představení - O Rusalce Divadlo Minaret
III.B,C 11.11. Vlastivědná vycházka - památky Prahy - Královská cesta  
IV.A,B 7.11. Beseda o plazech tělocvična
IV.A 4.11. Veletrh - Dětská planeta výstaviště Holešovice
  30.11. Výtvarná dílna - vánoční tématika Radnice Prahy 9
V.A 7.11. Besed o plazech tělocvična
  23.11. Knihovna Vysočany  

                             


II. stupeň

 

2.11.               Florbalový turnaj - dívky

2.11.               SZe - Hradčany, Hrzánský palác, Loreta

9.11.               Florbalový turnaj - chlapci

9.11.               SPř - Noemova archa - Národní muzeum

9.11.               Se IT - Exkurze SPŠ Gočárova - počítačová grafika

21.11.             PC soutěž - IT Junior - vybraní žáci

22.11.             Soutěž - Pražský glóbus - celopražské kolo - J. Pazdera - 13. místo

23.11.             SZe - Dny geografie - Geografický geocaching

24.11.             Dějepisná olympiáda - školní kolo - Tereza Srbková

24.11.             SZe - Dny geografie - výstava Svět očima geografů - PřF UK

25.11.             Florbalový turnaj - chlapci - 5. místo

                                                     dívky - 4. místo

25.11.             SPř - Pitva myši - PřF UK

Třída Datum Akce Místo
VI.A,B 7.11. Beseda o plazech tělocvična
  25.11. Dny geografie - Proč a jak jsme nemocní PřF UK
VI.A 8.11. Muzeum hl.m.Prahy - Pravěk v českých zemích Muzeum hl. m. Prahy
  30.11. Knihovna Vysočany  
VI.B 10.11. Muzeum hl.m.Prahy - Pravěk v českých zemích Muzeum hl. m. Prahy
VII.A,B 7.11. Beseda o plazech tělocvična
  25.11. Dny geografie - Člověk a procesy v atmosféře Země  
VIII.A,B 16.11. Dny bezpráví (kardinál Duka)  ZŠ Novoborská, Prosek, P 9
  25.11. Schola Pragensis Kongresové centrum
VIII.B 23.11. Dny geografie - Šumava  
IX.A,B 2.11. Jarmark řemesel Harfa
  8.11. English theatre - Canterburské povídky  DDM Ulita, P 3
  10.11. Návštěva Poradny pro volbu povolání  
  15.11. Banal fatal - Česká asociace paraplegiků učebna
  16.11. Goethe institut - něm. dokum. film - prevence- Gegen die Wand  
  25.11. Schola Pragensis Kongresové centrum
IX.A 7.11. Prezentace SŠ výpočetní techniky Prosek učebna
  16.11. Soutěž - Mladý chemik - školní kolo  
  28.11. Prezentace OA Satalice učebna
IX.B 11.11. Prezentace SŠ výpočetní techniky Prosek učebna
 
« Zpět