Listopad 2018

02.01.2019, 09:24, ZŠ

LISTOPAD 2018

 

I. a II. stupeň

 

8. 11.               Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Proměny Vysočan

12. 11.             Pedagogická rada

12. 11.             Schůzka SRPPŠ

12. 11.             Třídní schůzky

14., 28. 11.      Klub rodičů žáků ZŠ Špitálská

15. 11.             Informační schůzka k zimní škole v přírodě

 

I. stupeň

 

21. 11.             Vánoční fotografování

Třída Datum Akce Místo
I.A,B,C 28.11. Tvořivá dílna - vánoční figurky - dřevo učebny
I.A 29.11. Preventivní program - Tvoření kolektivu učebna
II.A,B 28.11. Tvořivá dílna - vánoční figurky - dřevo učebna
II.B 1.11. Výtvarná dílna - Písmo Radnice Prahy 9
  28.11. Výtvarná dílna - Mikuláš Radnice Prahy 9
III.B 13.11 Preventivní program - Vztahy ve třídě učebna
IV.A,B 9.11. Zubní hygiena  
  16.11. Z pohádky do pohádky Divadlo Kámen
V.A,B,C 9.11. Zubní hygiena  
  14.11. Projektový den - Předvánoční čas  
V.A 2.11. Anglické divadlo - The Secret Diary of Adrian Mole  
  13.11. Výtvarná dílna - Výroba vánočních předmětů Radnice Prahy 9
V.B 15.11. Výtvarná dílna - Výroba vánočních předmětů  Radnice Prahy 9
  26.11. Vánoční jarmark u České spořitelny  
  30.11. Preventivní program - Jak se nestat závislým učebna
V.C 6.11. Výtvarná dílna - Výroba vánočních předmětů Radnice Prahy 9
  30.11. Preventivní program - Jak se nestat závislým učebna

II.stupeň

 

1. 11.               SPř - Pitva žížaly - PřF UK

6. 11.               Florbalový turnaj - oblastní kolo - mladší žáci

8. 11.               SZe - Týden vědy - AV ČR

8. 11.               EsVv - Abstraktní impresionismus - Pragovka

13. 11.             Florbalový turnaj - oblastní kolo - starší žáci

15. 11.             Úžlabinská informatika - vybraní žáci

19.,20. 11.       Pražský glóbus - pražské kolo - 24.místo

21. 11.             Dějepisná olympiáda - školní kolo

22. 11.             SPř - Dny geografie - Den zdraví

22. 11.             Florbalový turnaj - oblastní kolo - mix žákyně

27. 11.             Výsadba stromů - vybraní žáci - Divoká Šárka

28. 11.             Florbalový turnaj - blastní kolo - mladší žáci mix - školní liga

28. 11.             Olympiáda z českého jazyka - školní kolo

29. 11.             SZe - Národní muzeum

Třída Datum Akce Místo
VI.A,B 13.11. Polytechnická výchova Jarov
VI.A 30.11. Městská knihovna  
VII.A,B 22.11. Preventivní program - Stop posměchu učebny
VII.A 7.11. Týden vědy - Vyšší houby  
  14.11. Městská knihovna  
VII.B 21.11. Městská knihovna  
VIII.A,B 8.,13.,19.11. Workshop-Post Bellum-Paměť národa - vybraní žáci  
  22.11. Schola Pragensis Kongresové centrum
VIII.A 8.11. Jarmark řemesel Harfa, P 9

VIII.A

VIII.B

29.11.

13.11.

Preventivní program - Právní vědomí 

Preventivní program - Právní vědomí

učebna

učebna

IX.A,B 8.11. Preventivní program - Právní vědomí  učebna
  22.11. Schola Pragensis Kongresové centrum
IX.A 8.11. Jarmark řemesel Harfa, P 9
  15.11. Prezentace SŠ stavební J. Gočára  
IX.B 14.11. Prezentace SŠ stavební J. Gočára  
 
« Zpět