Listopad 2019

16.12.2019, 20:41, ZŠ

LISTOPAD 2019

 

I. a II. stupeň

 

6. 11.               Odpolední poznávací vlastivědná vycházka - Proměny Vysočan

11. 11.             Pedagogická rada

11. 11.             Třídní schůzky

 

I. stupeň

Třída Datum Akce Místo
I.A 7.11. Výtvarná dílna Radnice Prahy 9
  21.11. Knihovna - Poprvé do knihovny Neratovice
I.B 7.11. Knihovna - Poprvé do knihovny Neratovice
  14.11. Výtvarná dílna Radnice Prahy 9
I.C 22.11. Knihovna - Poprvé do knihovny Neratovice
II.A,B,C 4.11. Taneční tělocvik - Pohybové hudební akce tělocvična Bumbálek
  19.11. ABECEDA PENĚZ - Česká spořitelna tělocvična Bumbálek
II.A 15.11. Preventivní program - Stop posměchu a umění říci NE učebna
II.B 14.11. Preventivní program - Stop posměchu a umění říci NE učebna
III.A,B 4.11. Taneční tělocvik - Pohybové hudební akce tělocvična Bumbálek
III.A 19.11. Preventivní program - Stop posměchu a umění říci NE učebna
III.B 19.11. Preventivní program - Stop posměchu a umění říci NE učebna
IV.A,B 5.11. Zahájení projektu - PRO HERO UNYP Aréna, P 9
  29.11. Člunkový běh - PRO HERO tělocvična Bumbálek
IV.A 14.11. Krásná řemesla - práce generací Praha 1
  19.11. Návštěva manažérů ČS - ABECEDA PENĚZ učebna
  22.11. Preventivní program - Kyberšikana učebna
IV.B 22.11. Preventivní program - Chování mezi spolužáky učebna
V.A,B 5.11. Zahájení projektu - PRO HERO UNYP Aréna, P 9
  29.11. Člunkový běh - PRO HERO tělocvična Bumbálek
V.A 21.11. Výtvarná dílna Radnice Prahy 9
V.B 15.11. Preventivní program - Umění říci NE učebna

II. stupeň

 

7. 11.               EsVv - Vývoj písemnictví + výtvarná dílna - Klementinum

15. 11.             Turnaj ve florbalu - starší žáci

19. 11.             Soutěž ICT - vybraní žáci

21. 11.             Dějepisná olympiáda - školní kolo

27. 11.             Olympiáda v českém jazyce - 8. a 9. třídy

Třída Datum Akce Místo
VI.A,B,C 12.11. Polytechnická výchova Jarov, P 9
  26.11. Koncert České filharmonie - vybraní žáci Rudolfinum
VI.B,C 28.11. Štefánikova hvězdárna - Vesmír, výzkum vesmíru  
VI.B 27.11. Výstava Tutanchamon Národní muzeum
VII.A 14.11. Preventivní program - Kyberšikana učebna
VII.B 13.11. Ukázková hodina Aj pro Oxford press učebna
VIII.A,B 28.11. Schola Pragensis Kongresové centrum Vyšehrad
VIII.B 6.11. Příběhy našich sousedů - workshop - scénář učebna
  12.11. Preventivní program - Emoce učebna
  13.11. Příběhy našich sousedů - natáčení  Český rozhlas - Vinohrady
IX.A,B 7.11. Informační a poradenské středisko k volbě povolání  Úřad práce P 3
  28.11. Schola Pragensis Kongresové centrum Vyšehrad
IX.A 5.11. Zlatý řez - řezbářské symposium P 1
  8.11. Prezentace SŠ výpočetní techniky PC učebna
  22.11. Prezentace SŠ gastronomické a hotelové PC učebna
IX.B

14.11.

21.11.

Prezentace SŠ výpočetní techniky

Prezentace SŠ gastronomické a hotelové

PC učebna

PC učebna

  13.11. Ukázková hodina Aj pro Oxford press učebna
 
« Zpět