NAŠE SETKÁNÍ A UČIVO NA PONDĚLÍ 6. 04. 2020

05.04.2020, 19:00, ZŠ

Milí rodiče,

to byl teda masakr. To jsem nečekala, že to bude jak na tržišti.smiley

Moc mě mrzí, že to bylo takové chaotické a zmatečné, alespoň jsme se viděli a trochu slyšeli.smileyMyslím, že děti byly rády, že se viděly alespoň takto. Těší mě, že vypadáte svěže.Zřejmě cvičíte, zpíváte si, tančíte, hrajete hry apod. smiley

Jen na vysvětlenou. Má technická zařízení jsou zastaralá, v PC nemám kameru a na samostatnou kameru nemám instalační CD. Jela jsem tedy přes mobil a PC. Instalace probíhala velmi zdlouhavě a proškolení prakticky žádné. Po dnešku si nedokážu představit podle této aplikace učit. Navíc zítra mají mít videokonferci další tři třídy a já se obávám, že ten systém to nezvládne. Můžeme to zase někdy zkusit, ale po dnešku jsem poněkud skeptická. Zítra v devět to ruším, jelikož spousta z Vás pracuje a má doma jen jeden počítač. Nějak jsem si to neuvědomila. Budu připojena zase v šest večer, tak kdo bude chtít, může se připojit. Jsem ale poněkud skeptická, lepší to asi nebude v takovém počtu.

Vážně, jste stateční a máte od mne velký dík. Až to skončí, tak to společně oslavímesmiley. Držte se. Ráda jsem Vás všechny viděla a slyšela.

Úkoly na zítra:

MATEMATIKA Č. 4: Úvodní stranu vynecháme, vrátíme se k ní později.

str. 2/ cv. 2, 3, 5, 6 - slovní úlohy (opakování)

SLABIKÁŘ: Přečti si dole na stránce vzkaz od krále Oty

str. 68 nové písmenko Ř - v básničce kroužkujeme velké Ř, malé ř

druhé cvičení - pojmenuj obrázky, řekni kde je ř (na začátku, uvnitř, na konci),   vyhláskuj obrázky a a řekni počet slabik

fialový balónek - přečti slabiky zleva doprava, zprava doleva, ob jednu, dále spoj slabiky s obrázky

žlutý balonek - přečti sloupečky a podtrhni slovo, které má obrázek

otazník - uhodni hádanky - nápověda je ve sloupečcích

PÍSANKA: str. 36 velké Ř

SEŠIT RYBIČKY: Vymysli a napiš tři věty o našem virtuálním setkání.smiley Kdo nebyl připojen vymyslí podle fantazie, kdo byl připojen píše realitu. (tak jak to probíhalo).

P.S. Dětičky, posílám pohlazení, objetí a pusy na dálku přes roušku. Mějte se krásně, usmívejte se,čtěte, pište, počítejte a pomáhejte rodičům. Mám Vás všechny mooooooc ráda, sluníčka moje.

Vaše p. učitelka Jarka

Diskuse: "NAŠE SETKÁNÍ A UČIVO NA PONDĚLÍ 6. 04. 2020"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -