Někde je něco špatně...

26.09.2019, 15:10, ZŠ

Vzhledem k tomu, že mnoho věcí nefungují tak jak mají a nerada bych, aby si někteří z Vás brali věci osobně, aniž se Vás to týká, musím být konkrétní.

1. Fotky mi stále nezaplatily tyto žákyně: Jessica, Vanesa, Natálie

2. Tiskopisy na AŠVP neodevzdali tito žáci: Jessica, Bíba, Julča, Radek , Natálie

(vše mělo být odevzdáno do středy 25. 09. 2019)

3. Bezinfekčnost ve složce chybí těmto žákům: Sára, Honzík, Oskar, Kája

4. Desky na písmenka nemají tito žáci: Vanesa, Jessica, Šimon

5. Děti, které jsou nemocné nebo jdou k lékaři musí mít napsanou omluvenku v malém krtkovi - ŽK

6. Na VV musí mít děti ochranný oděv (staré tričko) a igelit na lavici (klidně může být rozstřihnutá igelitová taška)

7. Na psaní nepoužíváme fixy. Když se něco nepodaří napsat, negumujeme, gumy dětem vyndejte z penálu.Raději škrtáme.

8. Pastelky si děti musí ořezávat každý den ( doma)- rodiče pouze dohlížejí. Odpověď na dotaz proč nepíšeme obyčejnou tužkou. Pastelky jsou měkčí, mají širší stopu- linku, a děti s nimi lépe manipulují.Tužkou budeme psát teprve do malé písanky. Pero děti dostanou až po Vánocích.

9. Domácí úkoly musí rodiče podepisovat.

10. Příprava na vyučování musí být pravidelná, každý den. (nejedná se jen o domácí úkoly, ale o procvičování probraného učiva). Je nutné si najít čas.

11. K písmenku M, m přibylo dnes písmenko A, a. Rodiče musí s dětmi procvičovat.

Perličky z dnešního dne: Řekni holčičí jméno na písmeno A: Adam

Řekni slovo, které začíná na písmeno A: škola

Řekni chlapecké jméno na písmeno A: Tobiáš

Vytleskáváme slabiky - to nám vcelku jde. Velký problém je poznat, jestli je dané písmenko na začátku, na konci a uvnitř slova (což je nejtěžší)

12. Chi, Ivan a Hanička se příští týden budou učit v I. B dle rozvrhu, každý den bude vyučování od 8. 00h. - do 11. 40 h.

13. Dnes je domácí úkol z matematiky a živé abecedy.

Snažím se dětem mnoho věcí ulehčit. Mooooc Vás všechny prosím o spolupráci. Vím, že začátky jsou krušné pro nás pro všechny, proto prosím vydržte. Děkuji za pochopení. tř. uč. J. Součková

Diskuse: "Někde je něco špatně..."
Datum: Jméno: Komentář:
26.09.2019, 16:37 Elmíra Švábová bezinfekčnost