Noc s knížkou

08.12.2011, 14:14, ZŠ

15. září 2011 se konala v naší škole akce Noc s knížkou. Tato akce se konala na naší škole úplně poprvé, zvláštní a zajímavé na ní bylo především to, že se konala v noci.Sešli jsme se v 18:00 hodin, kdy nás naše paní učitelky Petra Kopřivová, Jana Jasaňová a Dana Kolářová pustily do školy. Poté, co jsme si ve třídách připravili vše potřebné ke spaní, jsme společně plnili úkoly a soutěže, které pro nás paní učitelky připravily. V hlavní části večera každý z nás vyprávěl či předčítal ze své oblíbené knihy. Po krátkém odpočinku, ve kterém byly rozdány i ceny za prezentaci oblíbené knihy, a kdy jsme se mohli i občerstvit jídlem či pitím, které jsme měli připravené, jsme pokračovali různými jazykovými hlavolamy a v závěru i kreslením strašidýlek podle čteného textu.
Akce skončila kolem jedenácté hodiny večerní, kdy jsme se i uložili do spacáků.

Myslím, že takto strávená noc se všem velmi líbila a bylo zajímavé vidět naši třídu a i školu večer.

Šárka Vokráčková

 
« Zpět