NOČNÍ ČTENÍ

26.06.2013, 13:43, ZŠ

NOČNÍ ČTENÍ

23. 5. 2013 se na naší škole konala akce Noční čtení. Zúčastnili se jí žáci 6. tříd.
Vyučující Petra Kopřivová, Jana Jasaňová a Dana Kolářová přivítaly děti v 18.30 hodin. Žáci si ve třídách připravili spaní a na chodbě zasedli do lavic.
 


V hlavní části večera představovali svou nejoblíbenější knihu, ze které také předčítali. Potom následoval blok úkolů a soutěží, jejichž společným tématem byla pohádka. Na závěr večera se děti dívaly na pohádkový příběh Tajemství staré bambitky, kde ohodnotily především výkon Tomáše Kluse a jeho písničky. Po zhlédnutí filmu a dlouhém večeru se uložily do spacáků.
Noční čtení se vydařilo, již následující den se žáci ptali, zda se opět tato akce příštím rokem uskuteční

 
« Zpět


Diskuse: "NOČNÍ ČTENÍ "
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře