NOČNÍ SPANÍ

09.03.2020, 07:59, ZŠ

Přišel námi očekávaný den, čtvrtek 5. 03. 2020 a s ním noční spaní ve škole.


Nevšedním dobrodružstvím a zkouškou odvahy bývá pro děti noční spaní ve škole. Nocování v jiném prostředí než ve vlastním pokojíku může mít podle pedagogů i dětských psychologů dobrý vliv na sebevědomí dětí.
Všechny děti jako by po nočním dobrodružství trochu povyrostly, pochlapily se. Měly pocit, že jsou větší, protože zvládly noc bez rodičů“. ,,Jde také o společný prožitek - dítě může vnímat, jaké to je být i v noci ve škole s kamarády, jaké to je nechat si noční pohádku číst od paní učitelky".
I přesto, že jsme se nočního spaní nezúčastnili všichni, tak jsme si ho užili.
 

 
« Zpět


Diskuse: "NOČNÍ SPANÍ"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře