Noční spaní ve škole

29.05.2017, 17:31, ZŠ


Na tuhle akci jsme se moc těšili. Sešli jsme se před školou v 7 hodin večer. Vypadalo to, jako když odjíždíme znovu na školu v přírodě. Paní učitelky si nás všechny vyzvedly a šli jsme se "ubytovat". Připravili jsme si věci na spaní a chvíli si povídali. Protože si paní učitelky pro nás připravily nějaké soutěžní úkoly, tak jsme si vylosovali čísla a udělali devět družstev. Pracovali jsme áčkobéčkocéčko = prostě všichni dohromady pomíchaní. Bylo to fajn. Ale pak to přišlo! Oblékli jsme se a vyrazili na Kameňák. Byla tam pro nás připravená stezka odvahy. Kdo chtěl, šel sám, kdo se "necítil", šel ve dvojici. Světýlka od svíček nás vedla celou trasou. Ale dali jsme to všichni! Cesta tam i zpět nočními Vysočany byla hezká - všude plno světel, zpátky už svítilo sem tam někde. Po návratu jsme se rychle umyli a hurá do hajan. Taky jsme si to zasloužili. Za chvíli už bylo všude ticho a bylo slyšet jen odfukování.

                                                                                                                             III. C, III. A, III. B
 

 
« Zpět