NOVÉ INFORMACE

12.09.2019, 19:13, ZŠ

Vážení rodiče, musím opět napsat pár informací.

1. Dnešní domácí úkol je z ŽA a M a je na zítra.

2. Včera jsem dětem rozdala letáčky s kroužky, ale dnes je měly některé děti stále v aktovce.

3. Zítra je tělesná výchova, budu ráda, když budou mít všechny děti cvičební úbor.

4. To platí i o penálech. Opět tři děti dnes neměly, nemůžeme potom pracovat, zdržuje to naši práci.      Pastelky bych prosila ořezávat každý den.

5. I čipy některým dětěm chyběly.

6. Dětem, které některý den chyběly, dopište prosím omluvenky do malých krtečků - notýsků.( měla jsem je u sebe, abych je zkontrolovala a dolepila důl. informace).

7. Prosím dodržujte rozpis půlených hodin ČJ - tři děti přisly v jiný čas, rozdělení má své opodstatnění.

8. Žádám Vás o spolupráci a pomoc Vašim dětem. (neberte to prosím jako buzeraci, ale první třída je opravdu náročná a já doufám, že máme společný zájem na tom, aby děti 1. třídu zvládly bez větších problémů).

Tř. uč. Mgr. J. Součková, DiS

Diskuse: "NOVÉ INFORMACE"