Novoroční turnaj ve florbale - 8.1. 2014

16.01.2014, 12:54, ZŠ

První týden po Novém roce se na naší škole konal již 6. ročník školního turnaje ve florbale chlapců 6. – 9. tříd.


Do finále se probojovaly třídy 7.A a 9.A., rozhodující utkání skončilo v základní hrací době nerozhodně, o vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější chlapci 7.A, kteří se tak stali překvapivými, ale zaslouženými vítězi turnaje. V utkání o třetí místo porazili chlapci 8.A svého soupeře 6.A. Hráči prvních 3 družstev získali za své výkony sladkou odměnu.
Vítězné družstvo 7.A reprezentovali: Michal Ferenc, Lukáš Fišer, Tomáš Förster, Marek Kadlec, Jakub Kopenec, Dominik Nadj a Martin Švarc. Vítězům gratulujeme.
                                                                                                                                         Mgr. Josef Fixa
 

 
« Zpět