Objednávání a odhlašování stravy na internetu

03.06.2020, 09:59, ZŠ

Na stránkách školy - jídelní lístek - zde se můžete přihlásit do objednávek obědů


 

Vážení rodiče, v rámci modernizace stravovacího systému jsme pro pohodlí vaše a vašich dětí připravili několik novinek.
V první řadě je možné si objednávat, odhlašovat nebo měnit druh jídla z Oběda 1 na Oběd 2 pomocí objednávacího kiosku umístěného přímo v jídelně. Na tomto kiosku s velkou dotykovou obrazovkou je možné provádět změny  na základě jídelníčků, které jsou v něm uvedené - objednávání tedy již není omezeno na jeden konkrétní den.Objednávky končí dva dny předem ve 14 hodin.

Zároveň tento kiosek umožňuje, pokud si dítě zapomene doma kartičku a nebo čip, aby si samo vytisklo náhradní stravenku, kterou odevzdá přímo kuchařce bez nutnosti čekat ve frontě do kanceláře školní jídelny. Pro tuto funkci musí dítě znát svůj variabilní symbol, který slouží jako heslo proti zneužití.
Ovládání kiosku je intuitivní– není se tedy čeho bát.
Druhou novinkou je možnost využívat objednávání stravy po internetu, které nabízí stejný komfort jako objednávací kiosek, navíc zde přibývají možnosti jako ověření, zda došla platba na stravné, ověření, zda si dítě vyzvedlo oběd pomocí kartičky nebo kartičku zapomnělo. Hlavní výhodou je, že je vše možné dělat z pohodlí domova.
Všichni strávníci mají tuto službu automaticky aktivovanou, stačí se jen přihlásit a to buď přes stránky základní školy http://www.zs-spitalska.cz/ a sekce Jídelna, a nebo přímo na stránkách www.strava.cz , kde je nutné znát číslo vašeho zařízení 4104.
Každý strávník má své přihlašovací jméno (prijmeni.jmeno) a heslo (variabilní symbol). Např:


Jméno strávníka: Tomáš Kadavý, variabilní symbol: 123
Přihlašovací jméno pro www.strava.cz je tedy: kadavy.tomas
Heslo: 123

 

Po přihlášení doporučujeme si v sekci Nastavení přidat email a zaškrtnout zprávy Potvrzení objednávky a Měsíční vyúčtování.


Věříme, že Vám tyto změny zpříjemní stravování vašich dětí v naší školní jídelně.

 
« Zpět


Diskuse: "Objednávání a odhlašování stravy na internetu"
Datum: Jméno: Komentář:
05.03.2013, 09:18 Linda Urbášková
05.01.2017, 19:59 Dana Bartoňová
04.03.2019, 18:10 Lucie Macháčková
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře