Olympijské hry - projektový den II. stupně

15.03.2010, 11:12, ZŠ

V pátek 5. 3. 2010 se konal 2. projektový den žáků II. stupně. Tentokrát na téma Olympijské hry.


Tento den jsme se neučili jako obvykle. V každé třídě byli žáci rozděleni na dvě skupiny. První skupina reprezentovala své spolužáky ve sportovních soutěžích a netradičních pohybových disciplínách. Ostatní žáci měli za úkol vyplnit pracovní listy s tematikou OH, vyrobit maskota třídních OH, sepsat a přednést oslavnou báseň pro školní olympiádu. Informace jsme získávali z knih a internetu. Ve sportovní části naše třída obsadila 4. místo, ale v části teoreticko praktické jsme byli nejlepší - 1. místo. Projektový den se nám moc líbil, jednak jsme se dobře pobavili, ale získali jsme i mnoho nových znalostí, a to nejen o OH a našich sportovcích.

                  Kačka Kladná a Lucka Procházková, VI. A

 
« Zpět