Organizační záležitosti

13.05.2020, 08:06, ZŠ

Čestné prohlášení, sešity

Milá 4.A,

žádala jsem vás o donesení vašich prací, a to během těchto dvou týdnů, za mnou do školy. Protože vznikají zmatky, tak vězte, že chci vidět vaše Příšery a další výtvory (mapy, gotická okna, hračky …)

Velké sešity ( Přírodověda, Vlastivědy) stejně jako zelenou učebnici z ČJ si nechejte. Na ty bude dost času v červnu wink

Vážení rodiče,

na Stránkách školy/Dokumenty si stáhněte „Čestné prohlášení“ pro ty děti, které půjdou 25.5.2020 do školy.

Toto prohlášení prosím vyplňte a pošlete mi ho mailem nebo ho vhoďte do 15.5.2020 do schránky školy a mě jen mailem informujte. Bez tohoto prohlášení vaše dítě nebude moci školu navštěvovat.

Další důležité informace máte na Stránce školy/Aktuality.

Prosím všechny žáky 4.A, pokud tento článek čtou bez rodičů, aby jim ho dali přečíst mail

A teď Matematika: Dnes jenom opakování. Prolistujte si všechny tři knížky z Matematiky (žlutá a modrá celá, červená do str.45). Připomeňte si, co vám šlo, co vás bavilo a naopak, s čím jste bojovali. Zkuste si několik příkladů znovu vypočítat. Jste-li stateční, vyberete si úlohy, které vám daly a dají trochu přemýšlení. Mně napište do mailu vaše pocity a hodnocení úspěšnosti.

Český jazyk: Zase Scio. Pokuste se dnes dokončit všechna zadání z Čj (dřívější i nová) neboť brzy budu „staré“ testy mazat devil

Přírodověda: Minulý týden jsem vám zadání vlastně už napsala. Vezměte si čistý papír a rozdělte si ho na dvě poloviny (viz níže). Napište nejprve rozdíly obou posledních ekosystémů, a pak společné znaky, společné živočichy či rostliny. Přesně tak, jako jsme to kdysi udělali s polem a loukou enlightened

Potok / Řeka  Rybník

Čtení: Dočtěte si "Cooka" do str.105 a napište mi, co si myslíte o příhodě z 23.května. Odpověď mi bude stačit do pátku, máte toho dnes hodně.

Snad kvůli Serváci příliš nezmrznete! Mějte se!

Tř.učitelka J.J.