Předvánoční akce 4. A

10.01.2014, 13:56, ZŠ

Třída 4. A byla mimo společné akce ve středu 27. listopadu na představení s názvem „Podoby tance“ v Městské knihovněod Pražské konzervatoře.Účinkovali studenti spolu s pedagogy Pražské konzervatoře, kteří nám zábavnou formou ukázali různé druhy tanců i s nácvikyjako je balet klasické tance, lidové tance české i zahraniční a na konec moderní tance. Představení se nám líbilo.
V pátek 29. listopadu byl projektový den na téma „Adventní čas“.


Žáci byli rozděleni do třech skupin, každá skupina zpracovávala jiné téma. Poslední hodinu probíhala prezentace zpracovaných témat, viz foto. Žáci jednotlivá témata moc pěkně zpracovali a jejich práce jsou ještě stále k vidění na nástěnce v prvním patře školy.
Dne 11. prosince jsme jako ostatní třídy prodávali na Vánočním trhu ve školní jídelně výrobky, které jsme vyrobili.

 
« Zpět