Přijímací zkoušky nanečisto

23.04.2020, 16:05, ZŠ

Čekají vás přijímací zkoušky? Chcete vědět, jak by to dopadlo? Připravili jsme pro vás Přijímačky nanečisto online, které proběhnou v neděli 31. 5. 2020 tak, abyste mohli vašeho budoucího středoškoláka porovnat s jeho vrstevníky na základě výsledků testu z českého jazyka a matematiky.

Přijímačky nanečisto online

Přijímačky nanečisto online jsou generálkou se vším všudy na ostré přijímací zkoušky. Jedná se o reálnou simulaci přijímacích zkoušek s podrobnými výsledky, analýzou vaší šance na přijetí, zkrátka o přijímačky nanečisto.

Přijímačky nanečisto online jsou určeny pro žáky 5., 7. a 9. tříd, kteří se chtějí na poslední chvíli porovnat s stovkami dalších řešitelů a odbourat tak strach z neznámého.

Co je součástí Přijímaček nanečisto online:

online test z českého jazyka a matematiky
vyhodnocení testů se srovnáním řešitelů
podrobná analýza vašich výsledků v brožuře
PDF Jak na přijímačky
šance na přijetí

K Přijímačkám nanečisto online si můžete přiobjednat VIDEOROZBOR řešení jednotlivých úloh krok za krokem za 190 Kč. Díky Videorozboru si budete moct na videu přehrát řešení celých testů a ujistit se, že vámi zvolený postup je správný.

Kdy se budou Přijímačky nanečisto online konat?

V neděli 31. 5. 2020. Vzhledem k tomu, že zkouška proběhne online, budete mít možnost ji vykonat kdykoli v rozmezí od 8:00 do 20:00.

Abyste si byli jisti, že jste na online formu připraveni a vše bude fungovat, jak má, připravujeme pro vás krátký cvičný test, který si můžete vyzkoušet předem.
Jak dlouho budou Přijímačky nanečisto online trvat?

Délka trvání testu je shodná s časovou dotací ostrých přijímacích zkoušek, je to tedy:

test z matematiky / 70 minut /
test z českého jazyka / 60 minut /

Doporučujeme postupovat v pořadí matematika, poté český jazyk jako u ostrých přijímacích zkoušek včetně pauzy mezi oběma testy (alespoň 15 minut). Vše si pečlivě naplánujte a poslední test začněte řešit nejpozději v 18 hodin, ideálně dříve.
Co je třeba k absolvování Přijímaček nanečisto online?

Zkouška proběhne ve vašem prohlížeči, proto je potřeba mít počítač s internetovým připojením. Vedle si připravte si psací a rýsovací potřeby, láhev s vodou.
Výsledky testů vám budou zobrazeny okamžitě po jeho vyplnění, ale budou se měnit, jak testy budou ukončovat další děti. Konečný výsledek a porovnání s ostatními tak uvidíte až přibližně ve 22 hodin. Na zveřejnění podrobné brožury s výsledky vás upozorníme e-mailem během pondělí 1. 6. 2020.
Kolik Přijímačky nanečisto online stojí?

Ke zkoušce se můžete přihlásit za cenu 490 Kč.

Uzávěrka přihlášek proběhne ve čtvrtek 28. května 2020 ve 20:00.

PŘIHLÁSIT SE

www.scio.cz

Milí páťáci, sedmáci a deváťáci, na www.scio.cz máte k přijímačkám zkušební online test zdarma.