PROJECT EDISON

25.11.2019, 13:13, ZŠ

Edison
V týdnu od 16. 9. do 20. 9. probíhá na naší škole projekt Edison. Výuka je od pondělka do čtvrtka do 13.30, v pátek končí v 11. 15 hod.
Tento projekt na škole probíhá již několikátým rokem. Měli jsme možnost se seznámit nejen se studenty z různých zemí a mluvit s nimi anglicky, ale i možnost dozvědět se o jejich zemích různé zajímavosti.
 


I letošní projektový týden se nám moc líbil, uvítali jsme možnost seznámit se s životem v nám neznámých zemích. Některá vystoupení se nám líbila více, jiná méně. Nejvíce se naší třídě libilly prezentace studentů z Indie a Turecka. Seznámili jsme se s písmem, vyzkoušeli si jej na svém jménu, naučili jsme se pro nás exotické tance, ale především mnoho nových slovíček a frází z angličtiny.

Pro příští rok bychom doporučili jinou organizaci posledního dne, zdálo se nám, že nás v jídelně bylo moc a to trochu kazilo dojem ze slavnostního ukončení, jinak skvělého týdne.

 
« Zpět