PROJEKT- BAREVNÉ VELIKONOCE

09.03.2020, 07:30, ZŠ

Projekt - ,,Barevné Velikonoce“ 3. 03. 2020
Projekt byl zahájen pohádkou ,, Jak šlo vejce na vandr“. 


Pohádka děti zaujala a s velkým zájmem si ji vyslechly. Poté jsme s pohádkou pracovali v rámci čtenářské gramotnosti – reprodukce slyšeného, dramatizace, výtvarná ilustrace, pohybové a hudební vyjádření, pracovní ztvárnění.
Hlavním cílem tohoto projektu bylo upevnit znalosti z prvouky týkající se svátků jara, jarní přírody, zvířat, zlepšit čtenářskou gramotnost u žáků, podpořit jejich vztah k přírodě, podnítit jejich zájem o přírodu, seznámit je s tím jaké procesy se dějí v přírodě na jaře, jak se máme v přírodě a k přírodě chovat. Vést žáky ke spolupráci, vzájemné kooperaci, naučit se naslouchat a komunikovat, umět obhájit si své myšlenky a nápady.

 
« Zpět


Diskuse: "PROJEKT- BAREVNÉ VELIKONOCE"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře