Rezervační systém při zápisu do 1. tříd

07.03.2019, 10:04, ZŠ

REZERVAČNÍ SYSTÉM PŘI ZÁPISU DO 1. TŘÍD - školní rok 2019-2020

Zápis do prvních ročníků bude probíhat 3. a 4. dubna 2019 od 14:00 hodin do 17:00 hodin

v nové budově, tzv. BUMBÁLKU, ulice Novoškolská 2, Praha 9.

 

Letošní školní rok poprvé používáme rezervační systém, který urychlí průběh zápisu žáků do prvních tříd.

Nabízíme Vám tedy možnost ELEKTRONICKÉ REZERVACE času zápisu Vašeho dítěte. Můžete přijít přímo na zápis v níže uvedených dnech a časech, ale rozhodně Vám doporučujeme se objednat, jinak se nevyhnete čekání, které je nepříjemné pro Vás a hlavně pro Vaše děti. Rezervační systém bude spuštěn v polovině března. 

Systém neumožňuje změnu rezervace, proto si prosím datum a čas dobře zvažte a před odesláním zkontrolujte. Potvrzení data a času rezervace obdržíte na e-mail, který zadáte při rezervaci.

Všichni zájemci o zápis do prvních tříd při příchodu do budovy školy dostanou desky, na kterých je napsáno registrační číslo, pod kterým bude evidována žádost o přijetí ke vzdělávání. V deskách budou ještě informace týkající se 1.informativní schůzky v červnu, přípravných tříd, přípravného kurzu a další materiály.  DOBŘE DESKY USCHOVEJTE. Registrační číslo rodiče potřebují, aby identifikovali své dítě při zveřejnění přijatých žáků i později při rozdělení do tříd.
 


 
« Zpět