Říjen 2017

02.11.2017, 10:19, ZŠ

ŘÍJEN 2017

 

I. a II. stupeň

 

18. 10.            Odpolední vlastivědná poznávací vycházka - Královský letohrádek a Pražský   

                        hrad

23. 10.            Provozní porada

26. a 27. 10.   Podzimní prázdniny

30. 10.            Žákovská samospráva

 

I. stupeň

Třída Datum Akce Místo
I.A,B,C 9.10. Fotbal nás baví - beseda ŠJ + hřiště
I.B,C 23.10. Šťastný Krteček Chvalský zámek-Horní Počernice 
II.A,B 9.10. Fotbal nás baví - beseda ŠJ + hřiště
  16.10. Dopravní hřiště - jízdy DH Prosek, P 9
II.A 30.10. Dopravní hřiště - jízdy DH Prosek, P 9
III.A,B 19.10. Planetárium - Let na Mars Holešovice, P 7
III.A 16.,30.10. Dopravní hřiště - jízdy DH Prosek, P 9
III.B 17.,30.10. Dopravní hřiště - jízdy DH Prosek, P 9
IV.A 3.10. Výtvarné dílny Radnice P 9
  12.10. Stanice přírodovědců - Za zavřenými dveřmi DDM, P 5
  24.10. Dopravní hřiště - jízdy DH Prosek, P 9
IV.B 9.10. Stanice přírodovědců - Za zavřenými dveřmi DDM, P 5
  16.10. Výtvarné dílny Radnice P 9
  20.10. Stanice přírodovědců - Za zavřenými dveřmi DDM, P 5
  25.10. Dopravní hřiště - jízdy DH Prosek, P 9
IV.C  11.10.  Stanice přírodovědců - Za zavřenými dveřmi  DDM, P 5 
  12.10.  Výtvarné dílny Radnice P 9 
  25.10.  Dopravní hřiště - jízdy  DH Prosek, P 9 
V.A,B  4.10.  Anglické divadlo - Pippi Longstocking  DDM, P 3 
  9.10.  Preventivní program - primární prevence - agresivita, šikana  učebny 
V.A  20.10.  Sportovní dopoledne - cvičení obratnosti, orientace  P 1 
V.B  20.10.  Filmové představení - Já yutube  Cinestar Anděl, P 5 
  24.10.  Dopravní hřiště - jízdy  DH Prosek, P 9 

II. stupeň

 

2. 10.            Přespolní běh - vybraní žáci

5. 10.            SZe - Národní zemědělské muzeum - Letná, P 7

9. - 13. 10.    Projekt EDISON

19. 10.          Přírodovědný Klokan - školní kolo

24. 10.          Stolní tenis - vybraní žáci 8. a 9. tříd

25. 10.          Soutěž Pražský globus - vybraní žáci 2. stupně 

Den Třída Akce Místo
VI.A,B 2.10. Preventivní program - Třída a třídní tým učebny
  17.10. Polytechnická výuka Jarov
VIII.A,B 4.10. Prezentace OA Satalice  
VIII.B 13.10. Exkurze Říp Roudnice nad Labem
IX.A,B 19.10. Úřad práce hl.m. Prahy IPS - volba povolání Žižkov, P 3
IX.A 2.10. Prezentace SŠ hotelové  
IX.B 5.10. Prezentace SŠ hotelové  
 
« Zpět