Říjen 2018

14.11.2018, 09:53, ZŠ

ŘÍJEN 2018

 

18. 10.               Odpol. vlastivěd.poznávací vycházka - Královský letohrádek a Pražský hrad

22. 10.               Žákovská samospráva

29.10., 30.10.    Podzimní prázdniny

31. 10.               Klub rodičů Základní školy Špitálská

 

I. stupeň

Třída Datum Akce Místo
I.A,B 8.10. Výstava hraček - Jak si hráli naši prarodiče CHvalský zámek
I.A 9.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
I.B 10.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
I.C 9.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
  11.10. Výstava hraček - Jak si hráli naši prarodiče CHvalský zámek
II.A,B 8.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
II.B 11.10. Výstava hraček - Jak si hráli naši prarodiče CHvalský zámek
III.A 2.10. Jak dlouho s námi žijí - Od jepice po želvu DDM, Praha 5
  8.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
  18.10. Preventivní program - Vztahy mezi žáky učebna
III.B 4.10. Jak dlouho s námi žijí - Od jepice po želvu DDM, Praha 5
  9.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
IV.A 4.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
  5.10. Jak dlouho s námi žijí - Od jepice po želvu DDM, Praha 5
IV.B 1.10. Jak dlouho s námi žijí - Od jepice po želvu DDM, Praha 5
  5.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
  18.10. Preventivní program - Vztahy mezi žáky učebna
V.A,B,C 26.10. IZS - Vojenská přehlídka Letná, Praha 7
V.A,B 3.10. Jak dlouho s námi žijí - Od jepice po želvu DDM, Praha 5
V.A 5.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
V.B 4.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
  25.10. Dílna s rodiči + spaní ve škole s nočním čtením  
V.C 3.10. Dopravní hřiště DH Prosek, P 9
  5.10. Jak dlouho s námi žijí - Od jepice po želvu DDM, Praha 5

II. stupeň

 

1. 10.               Přespolní běh - okresní kolo - vybraní žáci

6. 10.               Zelená stezka - přírodovědná soutěž - pražské kolo - vybraní žáci

11. 10.             Přespolní běh - krajské kolo - vybraní žáci

11. 10.             SZe - Pražský hrad

18. 10.             EsVv - Valdštejnská jízdárna - Fr. Kupka - Praha 1

18. 10.             SPř - Botanická zahrada - Praha 8

23. 10.             Pražský glóbus - školní kolo

23. 10.             Stolní tenis - turnaj - obvodní kolo - vybraní žáci

Třída Datum Akce Místo
VI.A,B 5.10. Sluneční soustava Hvězdárna Ďáblice, P 8
  16.10. Polytechnická výchova Jarov, P 9
VIII.B 26.10. Post bellum - Paměť národa Střížkov, P 9
IX.A,B 1.10. Středisko pro volbu povolání  
  16.10. Prezentace SŠ Trivis učebny
IX.A 18.10. Prezentace SŠ gastronomické učebna
  25.10. Prezentace OA Satalice učebna
IX.B 17.10. Prezentace SŠ gastronomické učebna
  24.10. Prezentace OA Satalice učebna
 
« Zpět