Salcburk - červen 2017

03.03.2017, 15:36, ZŠ

SALCBURK - ČERVEN 2017

čtvrtek 15. června 2017

Odjezd od školy:   v 6:00 hodin,

Příjezd ke škole:   kolem půlnoci

Cena:   1.010,- kč (včetně pojištění)

 

 

Prohlídku Mozartova města, Salcburku, zahájíme v překrásných zahradách zámku Mirabell. Přes řeku Salzach se dostaneme do křivolakých uliček Starého města, kde navštívíme muzeum v Mozartově rodném domě. Pak se již vydáme na nejkrásnější vyhlídkovou terasu, kam nás vyveze rychlovýtah zabudovaný v nitru Mnišské hory. Po krásné procházce plné malebných vyhlídek na město se dostaneme až k jeho hlavní dominantě, středověké pevnosti Hohensalzburg. V nedalekém klášteře, nejstarším v německy mluvících zemích, si projdeme tajemné katakomby. Po prohlídce impozantního Dómu zavítáme na Rezidenční náměstí, kde třikrát denně zní zvonkohra v tónech Mozartových melodií. 


S sebou: 

  • pas či OP (pokud pas nemáte, příslušný úřad vám vystaví pas se čtecí zónou za 30 dnů, nebo pas bez čtecí zóny do 15 dnů),
  • jídlo a pití na celý den,
  • Eura na vstupné, event. kapesné
  • deštník či pláštěnku
  • blok a propisku

 

Pojištění:   cena zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví, pojištění odpovědnosti za škodu na majetku, pojištění zavazadel a pojištění storna zájezdu

 

Doprava:   zahraničním autobusem s bezpečnostními pásy, DVD, klimatizací a WC

 

 
« Zpět