Škaredá středa

08.04.2020, 00:24, ZŠ


Nezapomeňte, co jsme si o tomto dni říkali v našem videu  smiley  Tak dneska úsměvem!

 


Matematika: Abychom si upevnili naše včerejší poznatky o zlomcích, podívejte se zase na: www.onlinecviceni.cz   Tentokrát musíte do 5.ročníku, kde je kapitola 09. Zlomky a tam plno úkolů pod odkazem 01.Zápis. Ve jmenovateli tam občas narazíte na slovo setin-a = 100. Ale to vás asi napadne samotné taky, viďte.

 


V Češtině máte kontrolu včerejšího úkolu tady: https://youtu.be/nToW1306f4s   Pak si nalistujte str.97 a celou si ji pročtěte. Přidejte k tomu ještě str.98/5, a to prosím opište písemně (věty nechci). Právě jsme se totiž dostali do nejzákeřnější fáze vzorů rodu mužského. Tak pevné nervy (= hrady)  devil  angry  wink

 


Přírodověda (a Čtení): Minulý týden jsem vám posílala odkaz na stránky několika našich národních parků. Protože svých materiálů tam zveřejnily opravdu hodně, vybrala jsem vám jeden moc pěkný a zároveň opakovací:   https://www.krnap.cz/data/Files/downloads/krnap-brozura-mrtve-drevo-web_143757411064.746.pdf

Protože je to knížka a protože v našem Cookovi (= pánovi  enlightened  ) by se také psalo o přírodě, neposílám vám na dnešní Čtení žádné extra zadání.

 

Teď ještě Tělocvik a středa je za námi!


Třídní učitelka J.J.

 

P.S.
Za normální situace byste zítra a v pátek měli velikonoční prázdniny. Protože ale v současnosti není nic normální, chystám pro vás drobné úkoly/videa i na následující dva dny  cool
J.J.
 

 
« Zpět