Soutěž AROUND HHE WORLD IN ONE DAY

07.11.2014, 17:52, ZŠ

Dne 6. 11. 2014 jsme se zúčastnili soutěže „ AROUND THE WORLD IN ONE DAY“ v anglickém jazyce na Soukromé ZŠ Univerzum s.r.o., Praha 9 ve třech kategoriích a vyhráli jsme hned za žáky ZŠ Univerzum dvě 2. místa + 3. místo !!!


I.kategorie: 4. třídy – Eliška Zelinková, Veronika Vosecká, Lily Huong Mac (100% úspěšnost ve čtení, poslechu, psaní a konverzaci), Krč Hai Nam – 2. místo


II.kategorie: 7. třídy - Sebestyenová, Bascová, Kopová, Kučerová – 3.místo


III. kategorie: 9.třídy – David Červený, Karolína Kurcová (100% úspěšnost ve čtení, poslechu, psaní a konverzaci), Vilém Pechal, Jan Kocián – 2.místo


Žáci společně soutěžili v týmu ve třech částech soutěže:
a) v testové části - v poslechu rodilého mluvčího, v psaní, čtení, konverzaci
b) ve výtvarné části – tvorba plakátu – kdy, kde a proč je ve škole zábava „ Fun at school“
c) v zábavné části – kvíz – zábava v anglicky mluvených zemích


Získané body se hromadně sčítaly v týmu spolu s vytvořeným výtvarným projektem. Odborná porota složená z vyučujících AJ a rodilého mluvčího hodnotila výsledky, které byly následně slavnostně vyhlášeny moderátorkou a modelkou Janou Štefánkovou, která si na pomoc při rozdávání cen přizvala ještě slavného českého tenistu Radka Štěpánka, herečku Ivanu Jirešovou, herce Pavla Nečase a sportovkyni – tyčkařku Jiřinu Ptáčníkovou. Děti byly odměněni věcnými cenami, diplomy a autogramy.


Na rozdíl od 7 hodinové dotace AJ týdně na ZŠ Univerzum máme na ZŠ Špitálské 3 hodiny týdně, a proto dvě druhá místa jsou pro naši školu velkým úspěchem!!
Všem soutěžícím srdečně blahopřejeme!!!!


Mgr. Blanka Šebestová
 


 
« Zpět