Soutěž O Pohár ministra obrany ČR

26.06.2013, 14:11, ZŠ

Soutěž "O Pohár ministra obrany ČR" se konala 18. 6. 2013 v lanovém centru PROUD Praha. Z naší školy se zúčastnily 3 soutěžní týmy. Každý soutěžní tým si vybral jméno výsadkářské skupiny, kterou během soutěžního dne reprezentoval a vypracoval k ní prezentaci. Naše 3 týmy nesly označení Carbon, Tungsten a Barium. Prezentace byla na jednu stránku flipchartového papíru a kromě fotek a obrázků obsahovala základní informace o členech skupiny, místu působení a cílech.
Jednotlivá soutěžní stanoviště byla inspirována výcvikem našich výsadkářů, proto kladla před soutěžící jak výzvy fyzické, tak psychické a logické. Ze 14 týmů jsme vybojovaly 13. místo a 2 pátá místa. Žáci si mohli prohlédnout výzbroj přítomných členů klubu vojenské historie a členy 43. výsadkového praporu z Chrudimi s výzbrojí a vozidlem Kaiman. Slavnostní ukončení proběhlo za přítomnosti náčelníka generálního štábu gen. Pavla.
Akce byla velmi zdařilá, děti se nenudily ani chviličku.
 


 
« Zpět