Soutěžíme s ARCUSEM

16.12.2013, 07:47, ZŠ

Soutěžíme s ARCUSEM

   V rámci Volby povolání a také ze zájmu zasoutěžit si, jsme se rozhodli navštívit Střední školu cestovního ruchu v Praze 9, která klade velký důraz na výuku cizích jazyků a výpočetní techniky.

   Z cizích jazyků se na škole vyučuje angličtina, němčina, španělština, ruština a francouzština. Pro studenty jsou pořádány výměnné pobyty v mezinárodní jazykové škole v Anglii, výměny s gymnáziem ve Veghelu v Holandsku, praktická cvičení v terénu spojená s výukou průvodcovství, lyžařský výcvikový kurz, zeměpisné exkurze a neméně zajímavou exkurzi na výlov rybníka.
   Ve škole se nám celou dobu věnoval pan ředitel s panem zástupcem, kteří nás s odborným výkladem provedli po třídách, a poté si naše třída 9. A si zasoutěžila ve Velké zeměpisné soutěži o Asii. Každý z žáků odpovídal na otázky v českém i v anglickém jazyce na svém PC.

      1.místo - Zdeněk Muzika – s věcnou cenou Apple i POD

      2.místo - Michal Srba – Apple sluchátka 

      3.místo - Roman Knížek – věcné upomínkové předměty


                                                                                                            Mgr. Blanka Šebestová


 


 
« Zpět