ŠPATNÝ DEN

18.11.2019, 15:01, ZŠ

Dnes byla zřejmě špatná konstalace hvězd.


Nemáme písmenka ani slabiky, většinu času hledáme, neskládáme a pak následně pláčeme.crying Stále se bavíme, otáčíme se nebo si hrajeme a nedáváme pozor. Paní učitelku neposloucháme, nevnímáme a děláme si co chceme. Paní učitelka řádí jako čert a 45 minut je tatam.devilangry

V tomto duchu probíhal dnešní den. Matematika nebyla o moc lepší. Při prvouce jsme si alespoň pověděli co nás baví, co děláme o víkendu a jak pomáháme mamince a tatínkovi. Před psaním jsme si museli zacvičit, jelikož bychom nenapsali asi ani čárku. Kupodivu  a k velkému překvapení jsme pár řádků napsali lépeyes než doma cvičení za domácí úkol.no

Znova připomínám. Děti musí číst, skládat, psát a počítat každý den. To platí i o sobotě a neděli.

A poslední věc. Stane - li se, že něčemu nerozumíte a Vaše ratolest Vám to nedovede vysvětlit, napište email, sms nebo zavolejte. Předejdeme tak nedorozumění a následnému atakování. Velice nepříjemné pro obě strany.

tř. uč. J. Součková

 
« Zpět


Diskuse: "ŠPATNÝ DEN"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře