Špitálský přírodovědec

07.06.2017, 20:41, ZŠ

Dne 30.5. se na naší škole uskutečnil první ročník nové přírodovědné soutěže Špitálský přírodovědec, kterou vymysleli a zorganizovali žáci 7. ročníku. 


Soutěž stojí na principech známé soutěže Zlatý list, kdy žáci 4. a 5. ročníku ve dvojicích obcházeli 7 stanovišť, kde dostávali otázky z různých témat jako např. hmyz, ryby, rostliny, ptáci, savci, obojživelníci a plazi a také jsme se ptali co vědí o chráněnných územích v ČR a co sami dělají pro přírodu. Chod soutěže byl plynulý a všichni zdárně dosoutěžili. Po sečtení bodů následovalo vyhlášení výsledků a na 1. místě se umístil tým Orlů z 5.A, 2. a 3. místo putovalo také do 5.A a to pro týmy Tučňáků a Gumídků. Všem účastníkům gratulujeme a těšíme se na druhý ročník!

Vyhlašování umístění

Vítězný tým Orlů

2. místo Tučňáci

3. místo Gumídci

ceny:

 
« Zpět