SPOJENÍ

05.04.2020, 09:41, ZŠ

Vážení rodiče, milé děti,

vypadá to, že bychom se konečně mohli vidět. Sice zatím jen virtuálně, ale buďme rádi alespoň za tuto možnost.

Jak se spojíme?

Do internetového prohlížeče na počítači nebo v mobilu si zadáte odkaz

Objeví se Vám aplikace a budete postupovat dle návodu, nakonec vstoupíte do mého virtuálního pokoje.smiley

Zkušební verzi provedeme v neděli večer v 18.00h. Doufám, že spojení proběhne bez problémů.

Nemám totiž moc dobře technicky vybavené zařízení a budu propojena s PC, ale i s mobilem. Tak snad to vyjde. Pokud se vše podaří, budeme se setkávat pravidelně a pokusíme se i o nějakou výuku.

Dětičky, i já se musím učit a bohužel jsem na to sama, nikdo mi nemůže pomoci. Buďte rádi, že máte ku pomoci maminku a tatínka. Věřím, že jste na ně hodné, že je každý den obejmete a dáte jim velkou pusu. A kdo ne, tak to honem dožeňte.

Těším se na Vás v neděli v 18. 00h. Vaše p. uč. Součková

Diskuse: "SPOJENÍ"