Tak ještě měsíc :-)

27.04.2020, 00:23, ZŠ

Pokud se nic nezmění, sejdeme se 25.května, tedy vlastně už za měsíc  winkDo té doby nás ale čeká ještě plno učení. Tak hned šup na Čj - Sloh: Podívejte se na str. 96/1 a 111/1. Jsou tam dvě cvičení na vzory. Vy si je ale jenom přečtěte a napište mi, jestli jste prožili nebo jestli byste chtěli prožít podobný příběh s takovými „velikými“ zvířaty. A nebojte se zapojit fantazii jako slavní spisovatelé.
No a protože dnes máte mít taky Hudebku, můžete si pustit tuto inspirativní písničku  cool  https://youtu.be/nzkOqNqAhI4

 

 

K Matematice máte návod na videu  https://youtu.be/JiFf3AW6NgA  Pak si projděte cvičení str. 29/1, 2, 3, 4 a do sešitu napište str. 30/7. O průměru se dozvíte na str. 38 a 39, cvičení si ale schovejte na zítra, je jich tam oooopravdu hoooodně.

 

 

Čtení: Když si dnes povídáme o těch nebezpečných zvířatech alias šelmách, přečtěte si v Čítance "Pohádku o jaguárovi" (A.Mikulka). A toho jaguára si nakreslete do naší Příšery. Ať jsou tam všichni pěkně pohromadě  devil

 

Těším se na zítřek,
třídní učitelka J.J.
 

 
« Zpět