Třídní mikiny

18.12.2019, 10:27, ZŠ

Je pátek a dostali jsme třídní mikiny. Když jsme přicházeli do třídy, tak jsme si všimli, že pár lidí ze třídy má mikiny už na sobě, tak jsme neváhali ani chvilku a rozeběhli se pro tu svou se štěstím v očích. 


Hned jsme si mikiny nandali a začali jsme komentovat. Mikiny jsou pohodlné, mají zevnitř mini kožíšek, nádhernou růžovou barvu a potisk "sedí jak slepice na vejci". Utíkaly jsme s holkami s radostí na záchod, abychom si vyfotili tu nádheru. Když zazvonilo na hodinu a přišla paní učitelka, už měla na stole připravené svoje tričko, šla si ho do kabinetu obléct a přišla. Paní učitelka přišla oblečená v tričku do třídy a my všichni jsme začali tleskat, jak moc jí to slušelo.

Máme ty nejlepší mikiny a každý z nás je miluje.

                                                                                          Lucie Poláčková a Denisa Jandová

 
« Zpět